Hızlı ve Özel Üretim Kabartmalı Serigraf Baskı Hizmetleri

İlan No : #00199443
Kategori: Serigraf Baskı Hizmetleri
Marka: Hisar Etiket
Model Tipi: H-SB001
Ürün Tipi: Hizmet
Ürün Durumu: Hizmet
Konum: Sanayi Mah. / Güngören / İstanbul
Satış Detayı: Havale / EFT, Görüşülür
Fiyat Sorunuz
Min. Sipariş 1 Adet

Hisar Etiket

Hızlı ve Özel Üretim Kabartmalı Serigraf Baskı Hizmetleri


Renklerin daha canlı ve uzun mukavemetinin daha fazla olması gereken çalışmalarda serigrafi baskıyı tercih ederiz. Dış mekan uygulamalarda dayanıklıdır, güneş ışığında solma olmaz. Kumaşların hem ön hem de arka yüzüne optik okuyucularımız ile baskı yapılabilir.
Hava kurutma, Rezistans kurutma ve UVİ kurutma sistemlerimiz sayesinde her türlü ihtiyaca göre baskı işlemlerini kısa sürede gerçekleştirmekteyiz. Serigrafi baskıda talebe göre kabartma baskı yapılarak, etiketlere daha ilgi çekici bir görünümde verilebilir. Pazarlama departmanlarının stratejileri doğrultusunda farklı kombinasyonlar da uygulanabilir.

Firmanızın üretmiş olduğu ürünlerin sunumu ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda müşteri temsilcimiz analiz yaparak, firmanıza detaylı olarak teknik, malzeme, üretim ve maliyet bilgisini tarafınıza sunmaktadır.

Müşteri temsilcimizin firmanıza sunmuş olduğu teklifin kabul edilmesi sonucunda, tasarım ekibimiz üretilecek olan ürünlerimiz ile alakalı dizayn çalışmasını yaparak alternatifler sunmaktadır.

Tasarım ekibimiz tarafından sunulan alternatifli ürün tasarımlarımız, yapılacak olan değerlendirmeleriniz sonucunda üretime hazır hale getirilmekte ve tasarım aşaması tamamlanmaktadır.

Tarafınızca onaylanan tasarımlar, malzeme seçimi, kullanılacak teknolojisi ve detaylar doğrultusunda ön çalışma yapılarak test edildikten sonra üretim aşamasına geçilerek siparişinizin hazırlanmaktadır.

Üretimi tamamlanmış olan ürünleriniz, kalite kontrol aşamasından kalite standartları kriterleri doğrultusunda geçerek paketlenmekte ve firmanıza teslim edilmektedir.

Teslim edilen ürünlerimiz bir çok kalite kontrol aşamasından geçmektedir. Her ürünümüz garantimiz altındadır ve memnuniyetiniz doğrultusunda teslimattan sonra bile memnun olmamanız durumunda gerekli iyileştirmeler yapılmaktadır.

Hızlı ve Özel Üretim Kabartmalı Serigraf Baskı Hizmetleri Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!