Ayakkabı Ön Monte Makinesi SPN737MA

İlan No : #00114894
Kategori: Monte Makinası
Marka: Sincere Pioneer
Model Tipi: SPN737MA
Ürün Tipi: Kiralık
Ürün Durumu: Sıfır
Menşei: Taiwan
Teslim Durumu: Stokta Var
Konum: Fevziçakmak Mhl. / Karatay / Konya
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Takas Olur, Vade Olur, Teminatlı Satış Olur, Leasing'e Uygun
Fiyat Sorunuz

Sincere Pioneer  SPN737MA 

Ayakkabı Ön Monte Makinesi 

 Makine otomatik olarak yapıştırıcı uygular. Monte aşaması öncesinde ;  taban astarına ve sayaya elle yapıştırıcı sürülmesine gerek yoktur. Bu da işçilik maliyetini düşürür. Ayrıca monte işlemi sonrasında tekrar yapıştırıcı uygulamak gerekmez ve şekil muntazamdır.

        

Makasların kapanma sırasında izleyeceği yol (kanal) özel tasarlanmış olduğundan ve makaslara kalıbınıza uygun kavis özel olarak verildiği için montaj işlemi mükemmelen yapılır. Yeni bar stili dizaynı ile hızlı değişim sağlar.        

 

Burun üstü ped mekanizması 2 aşamalı baskı ayarına elverişlidir.Bileşik silindir tasarımı makasların kapama işlemi sırasında kalıpları üstten destekleyerek mükemmel bir kapama yapmasına yardımcı olur , ayrıca son presleme kalıbın burnunu kapamış olan makasların üstüne bastırarak altının daha düzgün çıkmasını sağlar.

        

Birinci ve ikinci danalyalar  yüksek hızlı değişim yapısına sahiptir ve her 5 saniyede yeniden takılır.Hiçbir takıma gerek duymadan değişim sağlanır.

Ortadaki danalya mönitöre dönen gerçek zamanlı açı verileriyle birlikte , maksimum 15 derece için sol veya sağ ayarları hızlı bir şekilde yapabilir. Ortadaki danalyanın hareketi , sağ sol danalyaları bağlayabildiği gibi sağ ve sol danalyaları birbirinden ayrı ve yeniden yerleştirmeye gerek olmaksızın , entegre bir şekilde tüm mekanizmayı hareket ettirebilir.

        

Orta danalyalar özel şekillerdeki kalıpların montelerini yapabilecek şekilde değişik açılarda ayarlanabilir.

        

Danalyalar montaj boyutu ayarlanabilir  sadece tek tek değil sağ tarafta ve sol tarafta olabilir, ama aynı zamanda hızlı ve daha rahat ayakkabı boyutu ayarı yapmak için sağ tarafta ve sol tarafta senkronize hareketler için çalıştırılabilir.

 

Eksen dönmeli danalyalar ;  5 nolu danalyalar sağ ve sol olarak kalıptaki iç ve dış milo kavisini daha mükemmel monte edebilmek için kendi eksenlerinde kalıbın içine doğru dönerler ve bu bu dönüş açısı ayarlanabilir.([ URL HIDDEN ] 4)

        

Danalyalar , her bir danalya setinin ayrı ve ilgili pozisyonlarına göre ayarlanabilmesini otomatik olarak dengeleme özelliğine sahiptir. Bunun yanı sıra , her bir danalyanın aşağı çekme vuruşu farklı ayakkabı sayalarının üstesinden gelecek şekilde ayrı olarak kontrol edilebilir.

        

Makas kalıcı ve strok son konumu eylem noktası konumunu gösteren topuzu ve ölçeği ile ayarlanabilir ve makas ayarı kalıcılık sağlar ve hızlı düzenlemeler için ince ayar fonksiyonu ile sağlanır,daha kullanışlıdır.

        

Makas değişikliği esnasında kolay hazırlanabilmesi için yeni dizayn edilmiş kol  ile hızlı şekilde ayarlanır.

        

Özel , çok noktalı ve yukarı - aşağı kayan tasarımı ile teflon bandı , düz bir şekilde makasların yüzeyine iliştirilebilir , bu aşamadan sonra teflon bandı ve makaslar kalıbın uygun şekline göre yukarı veya aşağı doğru hareket edecektir ve sırasıyla kullanılacak diğer farklı kalıplar için kolaylıkla ayırt edilebilen köşe çizgisi oluşturur.

        

Ayakkabı Ön Monte Makinesi  Sincere Pioneer  SPN737MA

 

Yeni tasarlanmış kalıp destekçisi durdurma noktasında durma noktasına  yükselen ve çekim hızlı ayarlanabilen ve sayısallaştırılmış pozisyon göstergesi  eşliğinde dıştan 0.1mm için bir hassasiyetle tekrarlanabilir.

        

Sıcak Tutkal max.16 mm'e kadar gelebilir.İsteğe göre kısalıp uzaması mümkündür.

 

Otomatik ilaç sürme sistemi , işçilik maliyetinden tasarruf edilmesini sağlayabilir. Ayakkabı bir kere bağlandığında ilaç asla çıkmayacağından , mükemmel derece iyi yapışarak kaliteli bir sonuç verecektir. Her basınç ve hız ayarı kontrolü dışarıdan yapılandırılır ve basınç göstergesi ile sağlanır,etkin operasyon ve ayar sağlanır. Makine burnunu düzeltme ve konumunu kolaylaştırmak için ışıklandırma yapılmıştır.

 

Merkezileştirilmiş seçenek sistemi ve fonksiyon düğmeleri işlemi daha çok kolaylaştırır.

 

Her danalya seti bağımsız olarak sayayı aşağı çekme işlemini tek tek elle de yapabilir.

Ayakkabı Ön Monte Makinesi SPN737MA Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!