İlan No: #00079644
Kategori: Vakumlu Paketleme Makinası
Marka: Başkan Mentel
Model Tipi: MT 52
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 14.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Adapazarı / Sakarya / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Başkan Mentel Ambalaj

Adapazarı / Sakarya / Türkiye


Başkan Mentel Vakumlu Ambalaj Makinesi Mt 52

TEKNİK BİLGİLER
Vakum Gücü 100 m³ / h
Motor Gücü 2.2 Kw.
Hazne Ebatları 65 x 60 x 18 (cm)
Yapıştırma Uzunluğu 2 X 52 (cm)
Dıştan Dışa Ölçüler 120 x 74 x 112 (cm)
Gövde Paslanmaz Krom
Ağırlık 350 Kg.
  • Üreticilerin; malların raf ömürlerini uzatması, üretilen ürünlerin fire verilmemesi ambalajlamada kaliteyi yakalamak ve ulaşabilecek dış etkenlerden ürünleri korumak için vakumlu ambalaj makinalarından yararlanmaktadırlar.
  • Ayrıca bilinçlenen tüketici tükettikleri gıda maddelerinde hijyenik, tazelik, katkısız ve koruyucu kimyasallardan arındırılmış gıdaları tercih etmektedir.
  • Hiç bir zaman unutulmamalıdır. Vakumla ambalajlanmış her hangi bir ürün ambalaj içinde oksijen olmadığından bozulmalara sebebiyet veren bakterilerin çoğulmasını engelleyecektir. +4 Derece saklanan vakumlu ambalajlar aylarca tazeliğini bozulmadan koruyabilirler
  • Firmamızın ürünlerinden olan MT 52 çift hazneli vakum makinesi üreticilerin ambalaj safhasını hızlandıracaktır. Özel bir operatöre gerek yoktur. Bakım ve temizliği basittir. Çift hazneli oluşu yapılan işi hızlandırır. İsteğe bağlı makinalarımıza gaz ünitesi ilave edilebilir.
  • Başkan Mentel Vakumlu Ambalaj Makinesi Mt 52, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!