İlan No: #00123267
Kategori: Cam Zımpara Makinası
Marka: Best Makina
Model Tipi: Blaw2
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: 30 Gün
İlan Tarihi: 22.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Dilovası / Kocaeli / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Vade Olur, Leasing'e Uygun, Kredi Kartına Taksit, Çekle Şatış, Peşin, Kredi Kartı, Hibe Destekli Ürün
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 262 754 02 32
  • +90 262 754 02 34
  • +90 262 754 53 53

Yetkili: Best Makina

Dilovası / Kocaeli / Türkiye


Blaw2 Cam Zımpara Makinası

BLAW2, Isı yalıtımlı cam imalatı ve temper öncesinde camların kenarlarındaki keskinliği ve çapakların alınması ve sonrasında yıkanması için kullanılan makinadır. Hattın zımparalama bölümü için teknik özellikler aşağıdaki gibi özetlenmiştir; Makinada aşağıdaki fonksiyonlar için 9 adet servo motor tahrikli eksen bulunmaktadır.

 

• Hassas yükseklik kontrolü 

• Camların ön arka ve üst kenarlarını hassas ve hızlı bir şekilde işleme

• Camları yatay eksende hassas pozisyonlamak ve çarpışmalarını önleme Ana kabin boya öncesi yüzey işlemine tabi tutulan elektrostatik toz boya ile boyanan paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

 

Mekanik parçaları uzun ömürlü ve daha hassas bir işlem için kaynaklı yekpare olarak imal edilmiştir. İşleme üniteleri elmas, karbon ve cam parçacıkların tahliyesini sağlayan su besleme sistemine sahip çapraz bant sistemiyle donatılmıştır. İşleme üniteleri farklı işleme genişlikleri sağlayabilmek için bağımsız baskı kontrolüne sahiptir. 

 

BLAW2, BEST MAKİNA mühendisleri tarafından tasarlanan ve programlanan kullanıcı dostu kumanda sistemine sahiptir. Makinada katı parçacık tahliyesine olanak sağlayan açık kafes ve paslanmaz pompalar kullanılmaktadır. Ayrıca makina iş bitiminde kendi kendini temizleme özelliğine sahiptir. BLAW2, BLA2 ve BW tip dikey yıkama makinasının ortak mekanik ve yazılımla birbirine bağlanmasından oluşur. Böylelikle kenar işlemi bitmiş olan camlar, ara transfer tezgahına alınma ihtiyacı olmadan doğrudan yıkama prosesine geçebilir. Ayrıca camların transfer esnasında kuruması veya  herhangi bir çizilme ihtimalinin önüne geçilmiş olur. Camların BLA2 sonunda toplanıp, tekrar yüklenmesi gibi bir ihtiyaç olmadığından dolayı işçilikten de tasarruf sağlanır. BLAW2 çıkış istasyonu temper hatlarına otomatik çıkış verecek şekilde imal edilebilmektedir.

Blaw2 Cam Zımpara Makinası , Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!