Cam Temperleme Makinası (%100 Yerli Üretim)

125.000 -225.000
+KDV Adet
İlan No: #00117424
Kategori: Cam Temperleme Makinası
Marka: Sırça Makina
Model Tipi: Y101
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: 90 Gün
Konum: Yukarıdudullu Mah. / Ümraniye / İstanbul
Kısa Detay: 3 Yıl Garantili
Satış Detayı: Teminatlı Satış Olur, Leasing'e Uygun, Çekle Şatış, Havale / EFT, Krediye Uygun, Kosgeb Destekli

Cam Temperleme Makinası / Hattı

Kullanım Kolaylığı
Makina otomatiktir. Yükleme konveyörüne koyduğunuz camları kendiliğinden boyunu ölçer fırına alır, soğutma işlemini gerçekleştirir ve çıkış konveyörüne aktarıp, durdurur. İşlem PLC ile dokunmatik bir arayüz vasıtasıyla kontrol edilir. Bu arayüz size ve operatörünüze ayrı ayrı yetki vererek, hem makina üzerine tam hakimiyet kurmanızı, hem de üretim sürecinin insan hatasına imkan vermeyecek bir şekilde devam etmesini garanti eder. Camı ısıtma ve soğutma süreniz kullandığınız cam çeşidi, hava durumu, işlemin doluluk oranı gibi bir çok farklı değişkene bağlıdır; kullanıcı arayüzü sizin bu ayarları en kolay biçimde yapmanız, kaydetmeniz ve anlık olarak kontrol edebilmeniz için tasarlanmıştır. Makina üzerindeki birimlerin durumlarını, fırın içi sıcaklıkları yine bu arayüz sayesinde takip edebilirsiniz.

Fırın içi Seramik Roller Kalitesi
Temper fırınının son ürün kalitesine etki etkidiği ve kalitesinden şüphe duymamanız gereken en önemli eleman, seramik rollerlardır. Bizim kullandığımız kalitedeki ürünler ihtiyacınız olan pürüzsüz dönüşün yanı sıra eskimeye dayanaklı bir yüzeye de sahiptir.

Yüksek Kalite Isıtıcı Teller
Örnek: Çalışma ortamının kalitesinden ya da makinanızın tellerinin her an kopmasından mı endişe ediyorsunuz. Piyasadaki elektrik fırınlarında kullanılan en yüksek kalite alaşımı kullanıyoruz: Ni80Cr20. Nichrome olarak da adlandırılan bu teller, içerisindeki Nikel miktarı arttıkça bozunmaya ve sıcaklığa karşı dayanıklı hale gelmektedir. Ülkemizde henüz Nikel işleyen fabrika tam işler hale geçmediği için bu ürünün aynı zamanda distribütörülüğünü yapmaktayız. Daha fazla bilgi için ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

İnvertörlü Sürücülerle Soğutma
Örnek: İnce cam temperleyen bir fabrika olduğunuz için 90kW’lik iki adet güçlü blower motorunuz var. Ama kalın cam temperlediğiniz zamanlar da oluyor. Mitsubishi inverterlerimiz size motorun dönme hızını hassaslıkla belirleme şansı veriyor ve kalın camlarda enerji tüketiminizde 50%’ye varan tasarruflar sağlıyor.

3 Aşamalı Soğutma Süresi 
Örnek: 6mm kalınlığındaki 1 m2 camınızı temperlerken ilk 50 saniye 30Hz, sonraki 30 saniye 25Hz, ve sonraki 30 saniye boyunca 15Hz ile soğutabilirsiniz. Böylelikle hem motor ömrünü arttırmış hem de harcanan enerjiyi azaltmış olursunuz.

Desenli, Kaplamalı ve Low-e(löve) Camları Temperleme
Fırın, içerisindeki camı konveksiyonel (sıcak hava akımıyla) ısıtıyor. Bu özellik kaplamalı ve low-e (löve) camların da temperlenebilmesini sağlıyor. Bu özellik camın yüzeyini eşit ve dengeli ısıtarak temperleme kalitesine büyük katı sağladığı ve ince cam temperlemede bir zorunluluk olduğu için, 2016’dan itibaren ürettiğimiz tüm ürünlerimizde standart haline gelmiştir.

Diğer Önemli Notlar
Makinada zaten bulunması gereken özellikleri size ekstra özellik gibi sunmuyoruz. Bilhassa Çin'den makine eden ithalatçı arkadaşlarımızın piyasaya yaydıkları bu bilgi kirliliğine karşı dilimizin döndüğünce bize müracaat eden müşterilerimize aktarıyoruz, anlatıyoruz. 
 

Cam Temperleme Makinası Sırça Y-101 (2)
Cam Temperleme Makinası (%100 Yerli Üretim) Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!