İlan No: #00119034
Kategori: Rework Lehimleme İstasyonları
Marka: Pace
Model Tipi: MBT 350 E
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Diğer
Teslim Durumu: Hızlı
İlan Tarihi: 14.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Kadıköy / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
Satış Detayı: Kredi Kartına Taksit, Kredi Kartı
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Netes Mühendislik

Kadıköy / İstanbul / Türkiye


Çok Kanallı Rework Lehimleme İstasyonu Pace MBT 350 E

 

Ürün Adı : Çok Kanallı Rework Lehimleme İstasyonları
Ürün Kodu : MBT 350 E
Ürün Marka : Pace
Garanti Süresi : 12 Ay

 

MBT 350
MBT 350 kesintisiz iş yapma oranınızı artıracak, uçların ömrünü uzatacak ve yapılan işleri korumak suretiyle kaliteyi artıracak olan özelliklerle donatılmıştır. Sistemin tamamı yetkisiz kişilere karşı muhafaza amacıyla şifreli olarak programlanabilir. Sabit bir dereceye kilitleyerek teknisyenlere istediğinizde engel olabilirsiniz.
 
MBT 350 çözüm sağlar ! Sistemin onaylı çalışma aralığı, kullanıcıların işlerini esneklikle yapabilmelerine fırsat verdiği gibi, teknisyenlerin sistemdeki tüm ısı kademelerine erişimleri sırasında olası tüm riskleri ortadan kaldırarak programlanabilmesine fırsat verir. Kullanıcılar  3-250˚C arasındaki sıcaklı derecelerinde çalışabilirler. High-mass(Yoğun Kütle) uç kullanım ihtiyacında, 3 kanal birbirinden bağımsız olarak programlanabilir.
 
Uçların ömrünü uzatmak ve çalışma maliyetlerini düşürmek için PACE’in tasarladığı “SetBack” ve “Auto-Off” özellikleri sistem bünyesinde mevcuttur. Sistem otomatik olarak ısıyı %50 azaltır ve kullanıcı tarafından belirlenen zaman aralıklarında (1 ile 90 dk arasında) tamamen kapanır.
 
Uç Isıtıcı Kartuşu uzun süreli muhafaza etmek ve kullanabilmek ; lehim uçlarını oksitlenmekten kurtarmak için, TD-100  “Instant-SetBack Cubby” ile kullanılabilir.
 

 

Sistem TD-100, MT-100 ve SX-100 el aletleri ile uyumlu çalışır.

Çok Kanallı Rework Lehimleme İstasyonu Pace MBT 350 E, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!