İlan No: #00099415
Kategori: Daldırma Yüzey Temizleme Makinası
Marka: Omega
Model Tipi: O-DPYT-001
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Şişli / İstanbul / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 212 222 71 75
  • +90 212 222 40 06
  • +90 212 220 24 07

Yetkili: Esta Omega Makina

Şişli / İstanbul / Türkiye


Daldırma Tipi Yüzey Temizleme

DALDIRMA TİP YÜZEY HAZIRLAMA

a)BANYO TANKLARI

 Yerleşim şeklinde görüldüğü gibi sıralaması yapılan tanklar kaynak birleşimli sızdırmaz tiptir. Dış yüzeylerinde esnemelere karşı NPU profil malzeme ile takviye edilmiştir. Banyoların yağ alma, surulama ve son durulama st-37 siyah profil malzemeden mamuldür. Isıtılması yapılan banyo tankları dıştan 50 mm kalınlığında camyünü ile tecrit edilmekte üzeri galvaniz sac ile kaplanmaktadır. Banyoların üzerinde doldurma, boşaltma vanaları ve taşırma sistemi mevcuttur.

BANYO ISITMA SİSTEMİ

  Yağ alma banyosunun yan kısımına monte edilen ve banyo içerisine açık olan, brülörlü tip ısıtma jeneratörü ile sağlanmaktadır. ısıtma jeneratörü tamamı ısıya dayanıklı paslanmaz malzemeden imal edilmektedirKostik bnayosu ile kromat banyosu yağ tankındaki ısıtılmış mai pompalar ile emilerek kostik ve kromat banyosu içerisindeki paslanmaz çelik borucuklardan ısıtcı serpantin içerisinden devir -daim edilerek ısıtılmaktadır. kostik ve kromat banyo tankı ısıtıcı girişlerinde açma kapama by-pass vanaları, sıcaklığı kontrol eden termostatik üç yollu vanası ve pislik tutucusu bulunmaktadır.Yağ alma banyosundaki brolör LPG gaz yakıtlı on-off tipidir. Banyoların ısın kontrolütermokupl uçlu brulöre kumanda eden alt üst seviye ayarlı dijital tipi termostat ile sağlanmaktadır.

b)KURUTMA FIRINI

 

Sıcaklık : 90-10 C
Kurutma Zamanı : 8-10 dak.
Fırın İç Net Boyutları : 1600 x 1700 x 7500 mm. 20 m3
Isıtma Kapasitesi : 80.000 kcal/h.
Isıtma Şekli : Brülörlü en direkt yanma
Hava Üfleme Sirkülasyonu : 10000 m3/h
Hava Sirkülasyonu Fan Motor Gücü : 4 kW
Egzost Havası : 500 m3/h
Yapı Malzemesi : 1.5 mm galvaniz saç
İzolasyon Kalınlığı : 100 mm.
İzolasyon Cinsi : Kaya yünü
Fırın Sıcaklığı Kontrolü : Termostatik dıgıtal;
Üst Kapak : 3 bar basınçlı hava ile çalışan sürgülü kapaklı


 Kurutma fırını yerleşim resminde görüldüğü gibi banyo tanklarının çıkış kısmına monte edilmiştir. Fırına malzeme üs kısmından vinç ile sağlanmakta, fırın içerisi 600 x 1400 x 7000 mm ebadında iki adet istif alabilecek şekildedir. Fırının üst kısmında pnömatik kumandalı sürgülü tip kapağı mevcuttur. Fırının ısıtılmasını sağlayan ısıtma ünitesi LPG gaz yakan en direkt yanmmalıbrülör yakıtlı ünite ile sağlanmaktadır. Isıtma ünitesinin tamamı ısıya dayanıklı paslanmaz çelik malzemeden mamüldür. Üfleme fanı kayış kasnak tahrikli radyal tiptir. Fırın içerisindeki sıcaklığı kontrol eden ve sistemin çalışmasını sağlayan alt üst seviye kontrollü dijital göstergeli termostatı ile kompledir.

c)VİNÇ VE VİNÇ HATTI

 

Boyutlar    
Uzunluk : 15000 mm
Genişlik : 8000 mm
Yükseklik : 5000 mm
Toplam Ağırlık : 7500 mm

 Vinçleri hareket ettiren iskeletin üzerine monte edilmiştir. Vinçler ayrı ayrı veya beraberce kumanda olma imkanına sahiptir. Vinçlerin kumandası el ile çalışan butonlara basılan tiptir. Vinçler ileri deri aşağı yukarı çalışmaktadır. Vinçlerin herbiri 1500 kg kaldırma kapasiteli, halat boyu 10 m`dir. Takriben 6 kw gücündedir.

d)PLATFORM

 

Uzunluk : 11000 mm
Yükseklik : 1000 mm

 Banyo tanklarının diziliş uzunluğunda adam gezme bölümü olarak baklavalı saç ve profillerden imal edilmiştir. Her iki başında inilip çıkılmayı sağlayan merdiven korkuluk mevcuttur.

e)BÖLME VE BUHAR EGZOST ASPİRATÖRLERİ

 

Buhar Emme Fan Debisi : 6000 m3/saat
Fan Sayısı ve Gücü : 2 Adet x 1.1 kW
Toplam Ağırlık : 325 kg

 Yerleşim resminde görüldüğü üzere boyahane ile yüzey temizleme tanklarını ayıran 1.yanı mevcut duvara diğer yanı ile üst kısmı vinç iskeleti üzerine 1.5 mm galvaniz saç kaplanması gerekli yerine iç aydınlığının sağlanması için etanj tipi lamba ve tabi aydınlatma cemekanlarından oluşmaktadır. Bölmenin takriben ağırlığı 3500 kg dır Banyo tanklarının üzerindeki bölme üzerine monte edilen iki adet egzost aspiratörü ön görülmüştür. Aspiratörler banyolardan kaçan koku ve gazları dışarı atmaktadır. Aspiratörler aksiyal tipi olup emme fanları özel tip plastikten mamuldür. Her biri üzerinde takriben 5. Uzunluğunda bacası mevcuttur.

Daldırma Tipi Yüzey Temizleme , Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!