İlan No: #00117395
Kategori: Ekskavatör Kiralama
Marka: Hitachi
Model Tipi: 470
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Kiralık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Almanya
Teslim Durumu: Hızlı
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Beylikdüzü / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
Satış Detayı: Vade Olur
1.500 TL
Hızlı 'de Teslim
 Teklif İste
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Ertuğrul Duman

Küçükçekmece / İstanbul / Türkiye


Derin Kazı Hafriyat Ekskavatörü - Kiralık

VİDEOSUNU İZLE

 

UZUN BOMLU EKSKAVATÖRÜN KULLANIM ALANLARI

 

Akarsu-Gölet Temizliği

 

Ülkemizde son yıllarda artan enerji talebini karşılamak üzere akarsu bakımından zengin yurdumuzun pek çok yöresine Hidro Elektrik Santraleri(HES) inşaa edilmektedir.Bu çalışmalar beraberinde mevcut akarsuların ve göllerin islah edilmesini zorunlu hale getirmektedir.

 

                Akarsu,dere yatağı genişletme-derinleştirme-temizleme çalışmaları kapsamında Uzun Bom ekskavatör ile etkin olarak çalışabilmektedir.Yer yer su seviyesinden yüksek olan kıyılara sahip yada araç yoluna paralel olabilen akarsuların ve benzeri sebeplerle su yatağına erişim imkanlarının kısıtlı olduğu durumlarda bile sorunsuz olarak çalışabilirler.

 

 

 

Dere Kumu Ocakları

                Bilindiği üzere yurdumuzda pek çok kum-çakıl ocağı yaygın olarak dere yatakları üzerine kurulmaktadır.Bu sebeple malzemenin akarsu yatağından çıkarılması konusunda pek çok iş makinesinin aksine Uzun bom ekskavatör ile hareket kolaylığı sağlayabilmektedir.

 

Uzun bom ekskavatör ,genel maksatlı bir ekskavatörün çalışmasına göre tarama alanı ve derinlik sebebiyle  vazgeçilmez iş makineleridir.

 

 

Uzun bomlu ekskavatörler özel işler için uygun olup çok yönlü bir iş makineleridir. Standard bomlu makineler için uygun olmayan derin kazı, kanal,dere ıslahı, nehir, göl, gölet temizliklerinde ve eğimli arazilerde,  kum ve çakıl çukurları kazma, drenaj kazıları için ideal makinelerdir.

KİRALAMA DANIŞMANI

ERTUĞRUL BEY

0212 472 79 80

0212 548 73 83

0535 724 51 02

İŞ MAKİNESİ KİRALAMADA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Derin Kazı Hafriyat Ekskavatörü - Kiralık, Sıfır ( Yeni ) Kiralık 1.500 TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!