İlan No: #00110065
Kategori: Dış Hava Şartlandırma Ünitesi
Marka: Mitsubishi
Model Tipi: GUF- RDH3
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 15.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Çankaya / Ankara / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Kesb Mühendislik

Çankaya / Ankara / Türkiye


Dış Hava Şartlandırma Ünitesi / Mitsubishi Guf- Rdh3

Dış hava şartlandırma Ünitesi enerji tasarrufu sağlayan eşşiz maliyet verimi ile optimum iç hava kalitesi sağlamaktadır. Zorunlu havalandırma ve nemlendirme fonksiyonları iç havayı daima taze tutmaktadır.Ayrıca ortam “hasta bina sendromu”ndan ve hava yolu ile bulaşan hastalıklardan arınmış olmaktadır. Diğer bir önemli özellikte DH Sartlandırma cihazının “Lossnay çekirdeği” ısı değiştirgeç ünitesidir. Bu ünite havalandırma yükünü %70 oranında azaltan yüksek ısı trnasfer verimine sahiptir. Fonksiyon ve performansın bu özel birleşimi kullanıcılara yıl boyunca sağlık ve konfor sağlamaktadır

Geçirgen Film Nemlendirici
Dış hava şartlandırma ünitesi Mitsubishi Electric tarafından geliştirilen ve patenti kendisine ait geçirgen film nemlendiriciye sahiptir. Buhar transfer verimi, malzemenin direnci azaltılarak oldukça yükseltilmiştir. Üç katmanlı film kullanımı ile sadece buhar geçişi sağlanarak, (ultra sonik nemlendiricilerde oluşan) beyaz toz oluşumunu engellenir. Bu nedenle su arıtma cihazı kullanmaya gerek yoktur. Dış hava şartlandırma cihazı ortama en uygun seviyede nem sağlayarak, nemsiz ortamlardan kaynaklanan kuru göz, boğaz gibi rahatsızlıkları engeller.
Yüksek Verimli Nemlendirme
Hava akış yollarında ve su enjeksiyon tekniklerinde yapılan gelişmeler sonucunda nemlendirme hacminde önemli artış sağlanmıştır. Ayrıca sistem egzost edilen havanın nem seviyesini de kontrol eder.

Not: Tortu seviyesi 100mg/l’i geçtiği durumlarda lütfen su arıtma cihazı kullanınız

Dış Hava Şartlandırma Ünitesi / Mitsubishi Guf- Rdh3, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!