İlan No: #00131286
Kategori: Et Enjeksiyon ve Sıvısı Karıştırıcı
Marka: Fomaco
Model Tipi: M3
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Hemen Teslim
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Bağcılar / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin
Fiyat Sorunuz
Hemen Teslim 'de Teslim
 Teklif İste
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 212 552 99 93
  • +90 212 552 18 58

Yetkili: Vemag Makina

Bağcılar / İstanbul / Türkiye


Et Enjeksiyon Makinası M3

Et Enjeksiyon Makinası

Enjektör – M3 serileri
Bir gıda üreticisi için, üç faktör her şeyden önemlidir. Bunlar, güvenirlilik, ürün kalitesinin değişmezliği, üretimin şartlara göre uyum sağlaması, ve sonuncusu ise hijyendir. Bizim M3 enjektörlerimiz bu önemli özellikleri kapsamaktadır.
M3 serileri, kümes hayvanları, dana ve balık ürünlerinin içine tuzlu çökelti, marinatlar ve proteinler enjekte edebilir. Bizim enjektörlerimiz, ihtiyaç duyulan enjeksiyon ve yumuşatma işlemi seviyesine bağlı olarak 1, 2 veya 3 iğne köprüsüne sahiptir. Bu makineler, 420 mm, 550 mm, 750 mm ve 950 mm genişlikte taşıyıcı kayışlara sahiptir ve ayrı olarak 48, 64, 88 veya 112 iğne kafası ile, tek, çift veya dört iğne ile takılabilir.

Hassas enjeksiyon – kalitenin değişmezliği 
M3 enjektörümüzün rakipsiz hassaslığı ve güvenirliği, bizim eşsiz iğne köprüsü sistemi ve kendi kendini temizleyen FM 80 protein filtresi tarafından başarılmaktadır. Daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız görüntü ikonlarının üzerine sağ tıklayınız. Şartlara uyum sağlama ve çok yönlülük
Pek çok gıda üreticisi için üretimin şartlara uyum sağlaması zorunluluktur. Çok yönlü üretim tesislerine sahip olunması, hassas dönüştürme zamanından tasarruf ettirirken yanlış ayarlama riskini en az indirir, böylece maliyet tasarrufu sağlar. M3 çok yönlü, güvenilir ve maksimum esneklik sağlayan bir makine sunmaktadır. Makinemiz her çeşit üretime uygundur 
Tüm M3 makineleri, her çeşit kırmızı et, kümes hayvanları ve kılçıklı ve kılçıksız balık etini, geniş bir aralıkta enjeksiyon kapasitesi ile işleyecektir. Enjeksiyon seviyeleri, makine hızı, pompa basıncı, iğne tipi ve iğne kalınlığı ve aynı zamanda kullanılan iğne köprüleri ile ayarlanabilir. Eğer özellikle düşük oranlı enjeksiyona ihyitaç varsa, makine sadece düşük vuruşta enjekte etmek için ayarlanabilir.

Daha geniş potansiyel 
Daha da fazla seviyede esneklik, iki ve üç iğne köprüsüne sahip makineler kullanılarak başarılır, çünkü her bir köprü iğnesi birbirinden tamamen bağımsız olarak her biri kendi iğne şablonuna sahip olacak şekilde seçilebilir. Ayrıca, ürünü yumuşatmak için bir köprü kullanabilirsiniz. Üç köprüye sahip bir makinede, üç farklı iğne & bıçak seti takılabilir, değişime ihtiyaç duymaksızın, böylece ürüne bağlı şekilde, ayrı olarak, çift olarak veya üç köprünün hepsi simultane olarak hazır bekleyip çalışabilir. Örneğin, etin içindeki kemik birinci iğne köprüsünde işlenebilir, et kasları diğerinde işlenebilir, üçüncü köprüde ise yumuşatılabilir.

Et Enjeksiyon Makinası M3 , Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!