Et Kıyma Makinası kategorisi aramanızda 182 adet ilan bulundu

600 Kg / Saat Soğutuculu Paslanmaz Et Kıyma Makinası 

Boğaziçi | BKM.32S

1.550 +KDV

700 Kg / Saat Et Kıyma Makinası

Dev Mikser | DMEK32S

1200kg /Saat Et Kıyma Makinası

Arı Makina | PKM 42 Ø 130

3000 kg/saat Et Kıyma Makinası

Nowicki | W-130

Ø 98 Mm 600 Kg/Saat Soğutuculu Et Kıyma Makinası

Arı Makina | PKM-32S

Ø 72 Mm 150 Kg/Saat Soğutuculu Kıyma Makinası

Arı Makina | PKM-12S

Ø 98 Mm 600 Kg/Saat Et Kıyma Makinası

Arı Makina | PKM-32 Ø 98

400 Kg/Saat Soğutuculu Kıyma Makinası

Arıcı Makina | PKM 22S

Toplam 6 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.

Et Kıyma Makinası Popüler Ürünler

Et Kıyma Et Çekme Makinaları

Kıyma yaparken aklınıza gelebilecek her türde eti kıyma haline getirmekte olup istediğiniz ölçüde ve sıklıkta eti çekmenize yarayan makinalardır. Çalışma prensibi oldukça basittir; siz çekmek istediğiniz eti kıyma makinasının içine atarsınız  içerdeki bıçak veya bıçaklar yardımıyla etleri keserek kıyma haline getirir, eti tokmak yardımıyla ittirirsiniz kıyma makinanın delikli ağzından dışarı çıkar ve işte hazır. Ayrıca et kıyma makinaları işlenen etleri muhafaza etmek için soğutucu sistemlerle donatılmışlardır. 

Yapacağınız işleme göre et kıyma makinalarının farklı modelleri mevcuttur. Bu et kıyma makinaları kendi içinde manuel ve elektrikli kıyma makinaları olarak ikiye ayrılır. 

Et kıyma makinaları çeşitleri modelleri amatör ev mutfağından tutunda entegre et üretim tesislerine kadar her alana ve kapasiteye göre küçüklü büyüklü bir çok çeşit ve modelleri vardır. Dilediğiniz kullanıma göre soğutmalı ve soğutmasız, karıştırıcılı  gibi pek çok çeşit bulunmakla beraber 100 kg'dan 2000 kg'a kadar kapasiyete sahip et kıyma makinaları paslanmaz çelik seçenekleriyle MakinaTurkiye'de ihtiyacınıza sunulmaktadır.

Eğer kıymaya sık sık ihtiyacınız oluyorsa bir üretim tesisi sahibi iseniz bu et kıyma makinalarına göz atmalısınız. İhtiyacınıza yönelik et kıyma makinasını belirlemek ve firmalarla iletişime geçmen için sayfamızı ziyaret edip 100'den fazla kıyma makinası çeşitlerine tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Yüzlerce marka, model ve satıcıya anında ulaşabilme imkanı satılık ve kiralık seçenekleriyle Et Kıyma Makinası kategorisinde