Güriş İş Makinaları - Kimdir

Beton Santralleri, Shwing Beton Pompaları, Frukawa Hidrolik Kaya Delici, Hidrolik Kaya Kırıcı, Takım Tezgahları, Robbit Kaya Ekipmanları İmalatı ve Satışı

GÜRİŞ İş Makinaları Endüstri A.Ş. ; 1984 yılında GÜRİŞ İthalat İhracat ve Pazarlama A.Ş. adıyla kurularak, GÜRİŞ Holding bünyesine katılmıştır.

2010 yılında GÜRİŞ İş Makinaları Endüstri A.Ş. adını alan firma, kuruluş yıllardan itibaren ülke ve dünya gerçeklerini doğru analiz ederek, beton santralleri ve kırma eleme tesisleri üzerine yoğunlaşmıştır.

Kendi alanında, dünya çapında bir çok başarıya imza atan GÜRİŞ İş Makinaları Endüstri A.Ş. diğer Holding Şirketleri ile birlikte, Holding’in bu günlere gelmesinde önemli katkılarda bulunmuştur.

Beton Santralleri ve Kırma Eleme Tesisleri üzerinde uzmanlaşan GÜRİŞ İş Makinaları Endüstri A.Ş., bu konuda güncel teknolojiyi yakalamakla kalmamış, dünya çapında bu teknolojiyi kendi markası ile geliştiren ve üreten, kuruluşlardan birisi haline gelmiştir.

Sabit beton santrelleri ve mobil beton santrallerinin yanı sıra, kırma eleme tesislerinin ihtiyaca göre geliştirilmesi ve anahtar teslimi kurulmaları konusunda da, rakiplerinin ötesine geçmeyi başarmış ve dünya çapında faaliyet gösterir hale gelmiştir.

GÜRİŞ Holding’in gözde kuruluşlarından birisi olan GÜRİŞ İş Makinaları Endüstri A.Ş., Japon Furukawa ile anlaşmasının ardından kısa sürede, hidrolik kırıcı ve yüzey deliciler konusunda Furukawa’nın dünya üzerindeki en önemli çözüm ortaklarından birisi haline gelmiştir.

Yedek parça ve servis konusunda dünya çapında verilmekte olan hizmetin kalitesi, GÜRİŞ İş Makinaları Endüstri A.Ş.‘nin en önemli başarılarındandır.

GÜRİŞ İş Makinaları Endüstri A.Ş., geçmişte olduğu gibi gelecekte de, GÜRİŞ Holding’in ve ülkemizin lider kuruluşları arasında olmanın yanı sıra, faaliyet ve ürünlerini tüm dünyaya ulaştırmak amacıyla, alt yapısını daha da güçlendirmeyi, AR-GE‘ye daha fazla yatırım yaparak, dünya çapındaki müşterileri için çok daha verimli ürünler üretmeyi hedeflemektedir.

 • Neden Biz?

  • Köklü bir kuruluş olarak GÜRİŞ; bilinen standartların ötesine geçerek, kendi standartlarını geliştirebilmiş global ve öncü firmalardan biridir.
  • Bütüncül ve yenilikçi yaklaşımı sayesinde uluslararası boyutta itibar kazanmıştır.
  • Faaliyet alanları dahilinde, dünyanın önde gelen kuruluşlarından birisi olmasının yanısıra, tüm dünyaya yayılan potansiyeli ve global deneyimi ile sürekli gelişimi vizyon edinmiştir.
  • Kapsamlı ve global çalışma boyutu sayesinde, faaliyet alanlarına bağlı olarak, hizmet edilen kurum ya da sektöre, gerçek anlamda değer katabilmektedir.
  • Uluslararası düzeyde kabul edilmiş olan, kalite ve hizmet standartlarına uygun olarak faaliyet vermenin ötesine geçmiş, kalite standartlarını sürekli iyileştirerek örnek bir kuruluş olmuştur.
  • Gerek kendi bünyesinde, gerekse iştirakler dahilinde görev yapan tüm çalışanlarına ve insana değer vererek, güveni ön plana çıkartmış ve yıkılmaz bir sadakat kazanmıştır.
  • Sürekli gelişimi (kişisel/mesleki) çeşitli eğitimlerle destekleyerek önce insana yatırım yapmış ve proaktif çalışma modelini yerleştirmiştir. Bu sayede süreçleri en geniş kapsamıyla garanti altına almıştır.
  • Güriş'in yaptıkları, yapabileceklerinin delili olup, kabiliyetlerini global düzeyde kanıtlamıştır. Güriş, sadece ülkemizin değil dünyanın ilgisini üzerine çekmeyi başarmış köklü bir kuruluştur.