İlan No: #00131433
Kategori: Kase ve Kap Vakum Paketleme Makinası
Marka: Ross
Model Tipi: A10
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Amerika
Teslim Durumu: Hızlı
İlan Tarihi: 13.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Bağcılar / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Vemag Makina

Bağcılar / İstanbul / Türkiye


Hazır Kap Vakum Paketleme Makinası A10

Ross Inpack Junior Modeli A10

Hazır Kap Vakum Paketleme Makinası A10


Ross Inpack Junior A10 Hazır Kap Paketleme Makinesi modifiye atmosferde paketlenmiş olarak her ebatta taze,soğutulmuş,donmuş ürünler üretmenizi sağlar.Ross Inpack Junior A10 modifiye atmosferde paketlemede kullanılan yarı-otomatik hazır kap paketleme makinesi özel olarak dizayn edilmiştir ve çok geniş bir yelpazede değişik ebatta ve malzemenin paketlenmesini olanaklı kılar.Ross MAP sistemleri ile daha güvenilir sızdırmazlık garantisi, dizayn esnekliği olan ve uzun raf ömürlü etkileyici paketler sunabilirisiniz. 
A10 ciddi üretimler için dayanıklı bir şekilde imal edilmiştir. Programlanabilir kontrol cihazları ve dijital fonksiyon göstergeleriyle donatılmıştır.Çok yönlü olarak dizayn edilmiş olup,ürün değişimi için gereken hazırlıklar 5 dakikada tamamlanır.Makine entegre bıçak ve yapıştırma başlığı ile birbirnden bağımsız olarak takılıp kontrol edilebilir. Makine Amerikan Gıda ve İlaç örgütü (USDA) tarafından onaylanmış ,CE sertifikalı olup ve yüksek-düşük O2 uygulamaları ile donatılmıştır. 
A10’un üretim hızı dakikada 5 devirdir.3 hatta kadar ürün paketleyebilir. 
A10 taze et,hazır gıdalar,deniz ürünleri,makarna,taze sebze ve daha birçok ürün paketlemesi için idealdir.Küçük ve orta kapasiteli uygulamalar için kusursuzdur.Bunun yanında büyük kapasiteli firmalar için yeni ürün pazar araştırmaları uygulamaları için uygundur.

Hazır Kap Vakum Paketleme Makinası A10 , Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!