İlan No: #00131440
Kategori: Kase ve Kap Vakum Paketleme Makinası
Marka: Ross
Model Tipi: S30
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Amerika
Teslim Durumu: Hızlı
İlan Tarihi: 15.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Bağcılar / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Vemag Makina

Bağcılar / İstanbul / Türkiye


Hazır Kap Vakum Paketleme Makinası S30

Ross S30 Modeli

Hazır Kap Vakum Paketleme Makinası S30


Ross Inpack S Serisi Hazır Kap Paketleme Makineleri modifiye atmosferde paketlenmiş olarak her ebatta taze,soğutulmuş,donmuş ürünler üretmenizi sağlar.

Ross Inpack S Serisi makineleri modifiye atmosferde paketlemede kullanılan tam-otomatik hazır kap paketleme makinesi özel olarak dizayn edilmiştir ve çok geniş bir yelpazede değişik ebatta ve malzemenin paketlenmesini olanaklı kılar.Ross MAP sistemleri ile daha güvenilir sızdırmazlık garantisi, dizayn esnekliği olan ve uzun raf ömürlü etkileyici paketler sunabilirisiniz.


• Model S30 
 

S Serisi sağlam,dayanıklı,orta ve yüksek hızda modifiye atmosferde paketleme makineleri size olağanüstü programlama,işçilik, çok çeşitli ürün paketleri üretmenizi sağlar.S serisi,preforme bariyerli hazır kaplar ve kapatıcı filmler kullanarak hermetik olarak kapatılmış,sıkı yapıda,su geçirmez paketler üretmenize olanak sağlar.

Makineler tamamen paslanmaz çelik,kolay temizlenebilir ve hijyenik açıdan çok üstündür. 
S serisi size sürekli güvenebileceğiniz hazır kap paketleri sunar

. Mühürleme süresi,baskı ve sıcaklık sürekli izlenebilir ve kontrol edilebilir olup,size yüksek kalitede,hermetik olarak kapatılmış paketler sunar. 


S serisi makineleri data kodlayıcı,etiketleme,online gaz analizleri,kap detektörü,porsiyonlama aparatı,otomatik kap besleyici,uzun süreli ürün besleme gibi teknik donanım ve alanlarda her türlü paketleme uygulaması için uygundur. 


Ross S Serisi hazır kap paketleme makineleri modifiye atmosferde paketlenebilir her türlü taze et,hazır gıda,deniz ürünleri,makarna,taze sebze ve dahası bir çok ürün için idealdir.

Bu makineler yüksek sonuç gereksinimi olan tüm uygulamalar için uygundur.

Hazır Kap Vakum Paketleme Makinası S30 , Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!