İlan No: #00131218
Kategori: İstasyon Kaçak Kontrol Sistemleri
Marka: Tora Petrol
Model Tipi: TP14
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Hızlı
İlan Tarihi: 14.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Bağcılar / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Leasing'e Uygun, Çekle Şatış, Peşin, Krediye Uygun, Posta Çeki
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Ertüm Tüfekçi

Bağcılar / İstanbul / Türkiye


İstasyon Elektronik Kaçak Dedektörü Plld

Elektronik Kaçak Dedektörü PLLD

Özellikle ülkemizde yoğun olarak kullanılan basınçlı tip ürün hatlarında ( dalgıç pompa’lı ) PLLD sistemi ( basınçlı hat elektronik kaçak dedektör ) oldukça yüksek hassasiyette kaçakları yakalamada %100 başarılıdır. Tora Petrol olarak Türkiye de yaklaşık 600 istasyonda PLLD sistemi montajı yapmış olup, takmış olduğu sistemleri on-line olarak takip ederek olası alarm durumlarında istasyonlara en hızlı şekilde hizmet verebilmekteyiz.

 

PLLD  (Pressure Line Leak Detection) hat kaçak algılama sistemi ile bir akaryakıt istasyonundaki tesisatlarda  oluşabilecek muhtemel sızıntı ve kaçaklar hızlı ve yüksek hassasiyette tespit edilerek,   çevresel emniyet ve maddi kayıpları önlemek anlamında oldukça erken tespit yapabilmektedir.

 

Bir saat içerisinde oluşabilecek 0,38 Litreden daha büyük bir kaçağı ( neredeyse teneke  içecek kutuları kadar ) dahi algılayabilen sistemler , kaçak tespiti sonrası hattan satışı durdurarak kaçağın etkilerini minimize etmektedir. Tespit edilen her olumsuz durum için sistem kontrol panelinde ilgili alarm oluşarak, kullanıcı görsel ve işitsel olarak uyarılmaktadır. İstenilmesi durumunda on-line alarm takibi ile Teknik ekibimiz tarafından oluşan tüm alarmlar anlık olarak alınmakta ve istasyonlara teknik destek sağlanabilmektedir.

 

PLLD sensörü Dalgıç Pompa kaçak dedektörü portuna takılarak Veeder Root kontrol paneli ile irtibatlanır, Eğer mevcutta Veeder Root tank otomasyon sisteminiz var ise ilave bir kontrol paneli gerekmeyecektir.

İstasyon Elektronik Kaçak Dedektörü Plld , Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!