Kazıcı Yükleyici / Çukurova 885

İlan No: #00106456 8675
Kategori: Kazıcı Yükleyici (Bekoloder)
Marka: Çukurova
Model Tipi: 885
Model Yılı: 2018
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Konum: Tarsus / Mersin / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili

Kazıcı Yükleyici / Çukurova 885

Genel Özellikler¸  

Geliştirilmiş Performans
Yeni nesil Çukurova 885 model Kazıcı-Yükleyici kullanıcılarına tüm çalışma şartlarında yüksek performans ve kullanım rahatlığı sağlayacak biçimde tasarlanmaktadır. Çukurova Kazıcı-Yükleyici Model 885 hidrolik joystick kontrol  uygulamasına liderlik etmiş olup bu uygulama yumuşak ve hassas kullanımı ile operatörlerin verimliliğini en üst düzeye çıkarmakta¸ operatörlerin daha az efor ile çalışabilmesine olanak sağlamaktadır. Ayrıca en ağır yük altında bile operatörlerin yükünü hafifletmekte¸ düşük bakım maliyeti ile tasarruf avantajı sunmaktadır.

Ekskavatör Konforu
ÇUKUROVA 885 Kazıcı Yükleyicisinde ¸beko ataşmanı ile çalışırken operatör isteğine göre tüm ana ve ara pozisyonlarda ayarlanabilen sağ-sol joystick kolonları kullanıcılarına eşsiz kullanım rahatlığı sağlar. Bu yenilik patent korumalı olup operatörlerin konfor beklentilerini en üst düzeyde karşılarken¸ aynı zamanda operatörlere ekskavatör kullanım hissi yaratır. Ayrıca bu uygulama¸ sağ-sol kabin arka köşelerine yerleştirilen joystick kolonları ile kabin içindeki boş alanlar arttırılıp¸ operatörün daha rahat hareket edebilmesine olanak sağlamaktadır.

Güçlü Motor
ÇUKUROVA Kazıcı Yikleyici en son Tier 2 normlarında üretilen¸ çevre dostu¸ turboşarjlı¸ 100 hp / 74.5 kW gücünde Perkins 1104C-44T model motor ile donatılmaktadır. Arttırılan motor gücü ve tork değerleri ile düşük viteslerde daha yüksek çekiş elde edilmesi sağlanır. Ayrıca düşük yakıt sarfiyatı¸ bakım amacı ile öne doğru yatırılabilen yağ soğutucusu¸ kolay değiştirilebilir filitreler¸ tasarruf ve bakım avantajı sunmaktadır.

Genişletilmiş  ROPS/FOPS Kabin
Kullanıcıların tüm ihtiyaçları düşünülerek özel olarak tasarlanmış ROPS/FOPS kabin cam bölgeleri arttırılarak operatöre mükemmel bir görüş imkanı sunmaktadır. Tamamen açılabilen kabin pencereleri¸ 2 kademeli açılabilen kapıları¸ kabin tavanına sabitlenen ve yağmur girişini engelleyen arka pencereleri ile temiz hava giriş-çıkışı sağlanır. Ön ve yan kontrol panelleri en son teknoloji ile donatılmış olup¸ operatörleri görsel ve işitsel olarak uyaracak fonksiyonlara sahiptir.

Yastıklamalı Döndürme ve Bom Silindirleri
Yastıklamalı döndürme ve Bom silindirleri iş sahasında sarsıntısız ve hızlı çalışma imkanı ile maksimum operatör konforu sağlar.

Döndürme Mekanizması
Kaydırma ve pivotlardaki dayanıklı çelik yapı uzun ömür ve düşük işletme maliyeti sağlar.

Otomatik Kazıya Dönüş
885 Model Kazıcı Yükleyicilerde standart olarak sunulan otomatik kazıya dönüş sistemi¸ yükleyici joystick kolunun çekilmesi ile kepçe otomatik olarak kazı pozisyonuna dönerek yükleyicinin maksimum verimlilikle daha seri çalışmasını sağlar.

Elektro Hidrolik Süspansiyon Sistemi (EHSS) – Opsiyonel
Opsiyonel olarak sunulan EHSS (Elektro Hidrolik Süspansiyon Sistemi) kabin içinden kontrol edilerek yükleyici ataşmanının engebeli arazilerde sarsıntılarını sönümleyerek malzeme kaybını önler ve operatöre yüksek hızlarda bile otomobil konforu sağlar.

 

Kazıcı Yükleyici / Çukurova 885, Sıfır ( Yeni ) Satılık Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!
Sponsorlu