Kiralık Tek Kolonlu Cephe Platformu MKS SPIDER TEK KOLON

Fiyat Sorunuz
Min. Sipariş 1 Adet

İlan No: #00145591
Kategori: Platform Kiralama
Marka: Maksanlift
Model Tipi: MKSSpider
Ürün Tipi: Kiralık
Ürün Durumu: İkinci El
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: 3 Gün
Konum: Ahievran Mah. / Sincan / Ankara
Satış Detayı: Teminatlı Satış Olur, Leasing'e Uygun, Kredi Kartına Taksit, Havale / EFT, Kredi Kartı, Krediye Uygun, Görüşülür

Satıcıyla iletişim kur

Maksan Lift

Maksan Endüstri Makina İmalat Ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Danışman : M.Bekir D.

Kiralık Tek Kolonlu Cephe Platformu MKS SPIDER TEK KOLON

Yük Taşıma Mks Spider; çalışılan cephe üzerine, personelin kullandığı, el aletleri ve cephede kullanılacak malzemeleri bütün katlara taşıyabilir. Katlarda ihtiyaç duyulan malzemeleri taşımak için ayrıca bir makine veya cihaza ihtiyaç duyulmaz. 

Etkin Zaman Kullanımı Mks Spider; geniş bir alanda, çalışılan katta farklı işleri yapmaya müsaade ettiği için ciddi zaman kazanımı sağlar. Mks Spider’in montaj ve demontajı, sabit iskelelere oranla daha kısa zamanda ve daha az maliyetlerle yapılmaktadır.

Yüksek Güvenlik Yüksek güvenlik önlemleri ile donatılan Mks Spider, personel güvenliği sağlama ve iş kazalarını önlemede etkin rol almaktadır.

Hareket Kabiliyeti Mks Spider; kurulu olduğu cephede aşağı ve yukarı hareket edebilmektedir ve hiçbir zaman platformdan daha yüksekte herhangi bir cisim bulunmamaktadır. Personel emniyet halatlarının platformdan bağımsız cepheye bağlanmasına olanak sağladığı için Mks Spider, rahat bir çalışma alanı sağlamaktadır. Bilinen iskele sistemlerine göre, katlar arasında bile emniyet kemeri ile rahatça hareket kabiliyeti sağlar.

Etkin Kaynak Kullanımı Yapılan işin son kontrolünü yapmak Mks Spider ile çok kolaydır. Dikey mastlar üzerinde kolaylıkla hareket edebilen platformu sayesinde, son kontroller çok daha hızlı ve rasyonel olarak yapılabilir. Diğer sistemlerde cepheden sökülen ürünleri tekrar kurmak ciddi zaman alırken, gereksiz maliyetlerin oluşmasına da sebebiyet vermektedir.

Kiralık Tek Kolonlu Cephe Platformu MKS SPIDER TEK KOLON Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır. İlk yorum yapan sen ol!
Kargo Fiyat Bilgi Listesi
Ülke Para Birimi En Düşük Kargo Fiyatı En Yüksek Kargo Fiyatı
Komisyonsuz Aracısız Ticaret

Rekabetçi fiyatlar ile alın satın kiralayın

Tüm İletişim Kanalları

Telefon whatsapp mail ve tüm iletişim kanalları şeffaflığı

Mobil Cebinizde

Mobil uygulamamızı indirin takipte kalın

Mağaza Açın ve İlan Verin

Kolay kullanım sunan portalımızda alın satın kiraya verin