İlan No: #00093011
Kategori: Kondisyoner
Marka: Ptn
Model Tipi: OAB KREMİ
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 15.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Yenimahalle / Ankara / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 312 237 09 64
  • +90 312 237 09 64

Yetkili: Mega Makina

Yenimahalle / Ankara / Türkiye


Kondisyoner Makina / Ptn Oab Kremi

 

OAB Kremi

Optimal Emilim Süreci (OAB) karıştırıcı işlemi sırasında otomatik olarak kürekler buhar ve sıvı ayarlayarak emilimini artırır. OAB mikser ile yüksek sıvı seviyesi ile birlikte ürünün daha yüksek bir sıcaklık ulaşabiliyorlar.

Ürün Bilgisi

/ Karıştırma ünitesi OAP klima bir çift cidarlı buhar ve sıvı eklenmesi için koylar ile silindirik odası inşa ederiz. Konut bir tarafında conditionroom için kolay bir giriş için iki büyük inspectiondoors üzerinde bulunuyor. Klima ve karıştırma işlemi sırasında sıcaklık kontrol için, OAB iki PT-100 sıcaklık probları ile donatılmıştır.

mixerhouse dışında geniş yataklarda sabit ve ağır endcovers dizilmesi güçlü conditioningshaft, istikrarlı çalıştırmak korur. conditioningshaft içinde kürek hareketi için 2 raket adjustmentshafts monte edilmiştir. Kürekler ayrı vakıflar ve değiştirilebilir bıçakları ile monte edilir. Her kürek ayrı ayrı ayarlanabilir ve değiştirilebilir olduğunu.

Bu yapı hiçbir düzeltme olmaksızın yıpranmış kürekler geçişine izin verir. Düzenlenmesi ve çalışma sırasında kürekler açısı ayarlama dışında hidrolik silindir ve içinde kürek adjustmentshaft üzerinden yapılır. kürekler açısı ve silindir sürekli izlenir kontrol kutusunun ekranda okunabilir. Kontrolör otomatik operasyon sırasında kürekler ayarlar ve istenilen retentiontime ulaşmak için motor yükü kontrol eder.

OAB Avantajları

- Sıvı ve buhar artan ek.
- Buhar / nem ve sıvı artmış emilim.
- Paslanmaz çelik Kremi.
- Türlerin enerji ve buhar ve sıvıların toplam emilim / mixerhousing garanti optimal ek Çift duvar inşa kremi.
- Kapasite ve kalite bitmiş ürünün arttırıldı.
- Tam kontrollü retentiontime.
- Kontrol ünitesi kolay mevcut proses kontrolörü ile entegre etmek.
- Kompakt tasarımı ve kolay kurulabilir.
- Yüksek çalışma sıcaklığı salmonella riskini ortadan kaldırır.
- Ekstra: merkezi yağlama.

Kondisyoner Makina / Ptn Oab Kremi, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!