Laserator Classy-Otf Zemin Üstü Markalama Lazeri

İlan No: #00137333 540
Kategori: Lazer Kesim ve Kazıma Makinaları
Marka: Laserator
Model Tipi: CLASSY-OTF
Model Yılı: 2018
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: 15 Gün
Konum: Bornova / İzmir / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Leasing'e Uygun, Peşin, Krediye Uygun, Hibe Destekli Ürün, Kosgeb Destekli

Laserator Classy-Otf Zemin Üstü Markalama Lazeri

En Çok Tercih Edilen Zemin Üstü, Hareketli Fiber Lazer Markalama Sistemimiz
Laserator™ Classy-OTF endüstrideki en ileri teknolojiye sahip lazer markalama sistemidir. Otomasyon hattında veya tek başına bir iş istasyonu olarak kullanılabilen Laserator™ Classy-OTF lazer markalama sistemi tarama kafasına sahip Q-Anahtarlı Fiber Lazerden, endüstriyel PC kontrol ünitesinden, markalama yazılımından ve lazer güvenlik kabininden oluşmaktadır. Q-Anahtarlı Fiber Lazer Markalama Sistemi, Nd:YAG ve Nd:YVO4 teknolojileri ile gerçekleştirilen lazer markalama sürecine güvenli, teknolojik ve düşük maliyetli direk parça markalama alternatifidir. 

Ultra kompak ve eneji tasarrufu sağlayan dizaynı Laserator™ Classy-OTF Fiber Markalama Lazerini rakipleri içerisinde çekici, yenilikçi, etkin ve en karlı lazer sistemi olarak ön plana çıkarmaktadır. 

Zemin üstü kullanım için dizayn edilen ve tekerleri vasıtasıyla çalışma ortamında gezdirilebilen Laserator™ Classy-OTF Lazer Markalama Makinası metalleri, plastikleri, anodize alüminyumları ve pek çok diğer malzemeyi markalamak, oymak ve kazımak için idealdir.
Detaylı Lazer Markalama Sistem Resimleri İçin Tıklayınız

Laserator Classy-Otf Zemin Üstü Markalama Lazeri, Sıfır ( Yeni ) Satılık Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!
Sponsorlu