Lazerli Kazıma Ve Kesim Tezgahı 2 Eksenli 100w

İlan No: #00106757 1620
Kategori: Lazer Kesim ve Kazıma Makinaları
Marka: Arges
Model Tipi: LG - 2D 100W
Model Yılı: 2018
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Konum: Küçükçekmece / İstanbul / Türkiye

Lazerli Kazıma Ve Kesim Tezgahı 2 Eksenli 100w

10x10 ve 30x30 cm işleme alanına sahip, iki eksenli galvo lazer kazıma ve kesim makinesi.

Aksesuar, reklam, promosyon ve ambalaj sektörlerinde, çeşitli metaryeller üzerinde desen oluşturma, markalama, oyma, kesme ve işleme...

Aksesuar sektöründe sınır yok. Düğmeden askıya, kemer tokasından masa eşyalarına kadar her şey, üzerinde işlemeler yapılarak daha şık ve daha kullanışlı hale geliyor. Eski zamanların sanatçı dokunuşları, bugün seri üretimin emrinde. Laser sistemleri ile dokunduğunuz her şey saniyeler içinde güzelleşiyor, ürününüzün değeri daha da artıyor.

BEST, bütün dünyada kaliteli ve hızlı üretimin gereklerinden biri haline gelen lazerli işleme, çizim, oyma ve kesim makinelerinin üretim ve dağıtımını ülkemizde 20 yıllı aşkın sektör tecrübesiyle yapıyor.

Markalama, şekil ve resim çizme, oyma (deep engraving) amaçlı lazer sistemlerimiz amaçlanan işlemleri çok yüksek hızda ve kalitede yaparak işinizin değerine değer katıyor. Lazerli şekil ve desen çizimi ile düğme, askı, etiket ve ayrıca tüm promosyon ürünleri üzerinde yüksek kalitede desen, resim ve şekiller çizerken Arges laserin hem kalite hem hız ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Lazerli Kazıma Ve Kesim Tezgahı 2 Eksenli 100w, Sıfır ( Yeni ) Satılık Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!
Sponsorlu