İlan No: #00106749
Kategori: Lazer Kesim ve Kazıma Makinaları
Marka: Arges
Model Tipi: LG - 3D 100W
Model Yılı: 2016
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 28.05.2011
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2017
Konum: Küçükçekmece / İstanbul / Türkiye
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 212 494 45 45
  • +90 212 494 45 47

Yetkili: Best Elektronik

Küçükçekmece / İstanbul / Türkiye


Lazerli Kazıma Ve Kesim Tezgahı 3 Eksenli 100w

50x50cm'den 140x140 cm'e kadar değişken işleme alanına sahip, üç eksenli galvo lazer kazıma ve kesim makinesi.

Deri, Reklam, Ayakkabı, Promosyon, Tekstil, Mobilya, Aksesuar ve Ambalaj sektörlerinde, çeşitli metaryeller üzerinde desen oluşturma, markalama, oyma, kesme ve işleme...

Deri tarih boyunca insanı giydirdi, soğuktan korudu. Elli yılı aşkın bir süredir ise asıl işlevinin yanında insanların estetik yönlerine hitap ediyor. Bugün, modanın kalbi, derinin altında atıyor. Dünyadaki milyonlarca deri giyim üreticisi, ürünlerinin tasarım ve imalatında laserin gücünden destek alıyor. Deride laserli işleme şimdiden ayrıca bir sektör olarak yerini almış durumda. Eski zamanların sanatçı dokunuşları, bugün seri üretimin emrinde. Laser sistemleri hız ile estetiğin buluşma noktası.

BEST, bütün dünyada kaliteli ve hızlı üretimin gereklerinden biri haline gelen lazerli işleme, çizim, oyma ve kesim makinelerinin üretim ve dağıtımını ülkemizde 20 yılı aşkın sektör tecrübesiyle yapıyor.

Resim çizme, oyma (deep engraving) ve kesme amaçlı lazer sistemlerimiz amaçlanan işlemleri çok yüksek hızda ve kalitede yaparak işinizin değerine değer katıyor. Geniş ölçek çalışma alanı ve her türlü madde üzerine uygulanabilirliği sayesinde her sektör kendi amacına özel kullanılabiliyor. Daha tasarım aşamasında sınırlı düşünmeyi ortadan kaldırarak uygulamadaki çeşitliliği olağanüstü arttırıyor. Lazerli resim çizme, işleme ve aşındırma sistemi ile deri, etiket, kot ve reklam sektörlerinde amaçladığınız ölçekte üretimi yüksek kalitede ve amaçladığınız sürede yapabilirsiniz.

Lazerli Kazıma Ve Kesim Tezgahı 3 Eksenli 100w, Sıfır ( Yeni ) Satılık Lazerli Kazıma Ve Kesim Tezgahı 3 Eksenli 100w, Arges LG - 3D 100W 0 TL Fiyat'la