İlan No: #00106750
Kategori: Lazer Kesim ve Kazıma Makinaları
Marka: Arges
Model Tipi: LG - 2D 55W
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Küçükçekmece / İstanbul / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Best Elektronik

Küçükçekmece / İstanbul / Türkiye


Lazerli Kesim Ve Kazıma Tezgahı 55 W

10x10 ve 30x30 cm işleme alanına sahip, iki eksenli galvo lazer kazıma ve kesim makinesi.

Aksesuar, reklam, promosyon ve ambalaj sektörlerinde, çeşitli metaryeller üzerinde desen oluşturma, markalama, oyma, kesme ve işleme...

Aksesuar sektöründe sınır yok. Düğmeden askıya, kemer tokasından masa eşyalarına kadar her şey, üzerinde işlemeler yapılarak daha şık ve daha kullanışlı hale geliyor. Eski zamanların sanatçı dokunuşları, bugün seri üretimin emrinde. Laser sistemleri ile dokunduğunuz her şey saniyeler içinde güzelleşiyor, ürününüzün değeri daha da artıyor.

BEST, bütün dünyada kaliteli ve hızlı üretimin gereklerinden biri haline gelen lazerli işleme, çizim, oyma ve kesim makinelerinin üretim ve dağıtımını ülkemizde 20 yıllı aşkın sektör tecrübesiyle yapıyor.

Markalama, şekil ve resim çizme, oyma (deep engraving) amaçlı lazer sistemlerimiz amaçlanan işlemleri çok yüksek hızda ve kalitede yaparak işinizin değerine değer katıyor. Lazerli şekil ve desen çizimi ile düğme, askı, etiket ve ayrıca tüm promosyon ürünleri üzerinde yüksek kalitede desen, resim ve şekiller çizerken Arges laserin hem kalite hem hız ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Lazerli Kesim Ve Kazıma Tezgahı 55 W, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!