İlan No: #00080175
Kategori: Mini Ekskavatör
Marka: Volvo
Model Tipi: EC20C
Model Yılı: 2016
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 12.08.2012
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2017
Konum: Tuzla / İstanbul / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
 • +90 216 581 8000
 • +90 216 581 8055
 • +90 216 394 40 57

Yetkili: ASCENDUM MAKİNA

Tuzla / İstanbul / Türkiye


Mini Ekskavatör / Volvo Ec20c

 

Volvo EC15C, EC17C, EC18C ve EC20C mini ekskavatör yelpazesi işinizi becermek için size yardım etmeye hazır - hendek ve altlık kazmaktan, kanalizasyon ve saha hazırlığı işlerine kadar. Bu mini ekskavatörlerin her biri konfor için yapıldı – kabin içindeki günlük konforunuz ve çok sayıda uygulama alanına rahat bir şekilde uymak için.

EC20C mini ekskavatörlerin ana özellikleri:

 • Dönme ve ofset kontrolü kombinasyonu sayesinde yüksek performans ve sorunsuz bir çalışma sağlanır: Dönme sol joystick ve ofset hareketi ise sağ joystick üzerinde bulunan bir düğme ile kontrol edilir. Bunun sonucu olarak ofset pedalına gerek kalmaz ve daha fazla ayak yeri, yüksek operatör konforu ve verim elde edilir
   
 • Güvenli ve geniş Volvo Care Kabin: Kendi sınıfında en geniş ve konforlu olan kabin seri olarak TOPS, ROPS ile OPG1 emniyet yapısı ile sunulmaktadır ve optimum operatör koruması sunar. Bu kabin mükemmel bir çepeçevre görüş alanı, çok yönlü ayarlanabilen operatör koltuğu ve iyi okunabilen gösterge tablosu ile maksimum konfor ve saha güvenliği sunar.
   
 • Hemen hemen günlük bakım erişimi: Tüm servis noktalarına motor kaputu altından kolayca erişilebildiğinden daha fazla makine çalışma süresi ve düşük işletme giderleri.
 
 
 • Aktarma işlevi: Bu makine hidrolik servo kumandalar tarafından çalıştırılan kol ve pedallarla donatılmıştır
  bu sayede hassas ve gelişmiş makine hareketleri sağlanır. Pedal deplasman mesafesi kısa olduğundan, operatör makineyi kolayca ayağı ile sürerken kazma donanımlarını çalıştırabilir ve daha fazla verim ve operatör konforu sağlanır.İki hızda hareket işlevi ile birlikte bu makine verim ve performans bakımından sınıfında birincidir.
   
 • Arka koruma: Tek parça döküm karşı ağırlık yüksek aşınma direnci sağlar. Yuvarlak tasarımı ve entegre edilmiş motor kaputu sayesinde dar yerlerde çalışırken kapakları ve panelleri olası hasarlara karşı çok iyi korunmaktadır.

Mini Ekskavatör / Volvo Ec20c, Sıfır ( Yeni ) Satılık Mini Ekskavatör / Volvo Ec20c TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!