İlan No: #00082207
Kategori: CNC Router
Marka: AES
Model Tipi: Vega 1330
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Zeytinburnu / İstanbul / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 216 420 65 65
  • +90 216 314 22 63

Yetkili: Varol Makina

Ümraniye / İstanbul / Türkiye


Modüler Cnc İşleme Merkezi / Vega 1330

VEGA kompakt yapısıyla hızlı ve rijid çalışmayı gerektiren işleri kolayca yapabilmektedir. VEGA?nın kendine has dizaynı tüm ünitelerin hızlı şekilde devreye alınmasını sağlamaktadır.

İtalyan üretimi otomatik uç değiştirme özellikli HSK63 9 kW spindle motoru sayesinde en zor işleri dahi kısa sürede yapabilmektedir.

VEGA tasarımı sebebiyle tamamen kullanıcı dostudur ve hızlı üretim şartlarında üretim yapmak üzere üretilmiştir. Tamamen otomatik çoklu delik ünitesi ve 8?li tool changer ünitesi operatörün işini çok daha rahat yapmasını sağlamaktadır. Üretim hızı standart CNC?lere göre %30 daha verimlidir.

Tool Changer ünitesinin spindle motorun yanında olması sayesinde çok hızlı bir şekilde uç değiştirilebilmektedir. Bu özelliği nedeniyle rakiplerinden % 40 daha hızlı çalışır ve üretim zamanlarından kazanç sağlar.

Delik üniteleri, işe özel opsiyonel olarak seçilebilir. 7-20 adet arası dikey spindle, 2-10 adet arası yatay spindle seçeneği mümkündür. Üniteler İtalyan teknolojisiyle üretilmektedir. Size en uygun üniteyi ve aksesuarları seçmek için lütfen Aksesuarlar sayfasına bakınız.

VEGA?da standart bulunan 6 adet hareketli vakum konsolu sayesinde parçaya özel sabitleme mümkündür. 150 m³/h yağ soğutmalı vakum pompası ve alman üretimi vakum pedleri sayesinde hassas pozisyonlama kusursuz olarak sağlanır.

Referans pistonları sayesinde hassas pozisyonlama yapılarak mükemmel çalışma sağlanır.

Vakum konsollar pratik ve kullanışlıdır. Otomatik hareket ettirilebilir ve sabitlenebilir.
Boşaltma pistonları sayesinde vakum sonrası iş parçaları kolaylıkla makineden sökülebilir.
Wireless Connect özelliği sayesinde kolayca program yüklenebilir.
VEGA'nın gövdesi tamamen çelikten üretilmiştir. Yapısı en hassas üretim şartlarında dahi sorun çıkarmadan mükemmel üretim sağlar. Servo motorlar ultra high inertia serisi olup ivmelenmesi mükemmeldir.
Otomatik yağlama sistemi 17 ayrı noktaya yağlama yapmaktadır.

Modüler Cnc İşleme Merkezi / Vega 1330, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!