Otomatik Kontur Folyo Kesim Makinası

Fiyat Sorunuz

İlan No: #00180472
Kategori: Folyo Kesim Makinası
Marka: I-Transfer
Model Tipi: IC1261A
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Stokta Var
Konum: İvedik Organize Sanayi Mah / Yenimahalle / Ankara
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Havale / EFT, Kredi Kartı, Görüşülür

Satıcıyla iletişim kur

Set Ankara Reklam Makineleri

Set Ankara Reklam Makineleri San. Tic. Ltd. Şti.

Danışman : Ömür B.

Otomatik Kontur Folyo Kesim Makinası

OTOMATİK KONTÜR FOLYO KESİCİ

Artık optik okuyucu göze sahip icutter folyo kesici ile  kontür kesim  işleriniz kolay, hızlı ve hatasız i-transfer kesicilerinin kusursuz yapısı birleştirip ister damla etiket, ister sticker ya da baskes işlerinizin kesimlerini mükemmel bir şekilde yapmanızı sağlıyoruz.

OTOMATİK KONTÜR KESİM İŞLEMİ

Lazer işaretlemeli optik göze sahip icutter kesici ve kesimi yapılacak medya üzerine, kesici tarafından okunan, cross işaretlemelerini koyan yeni  yazılımının koordineli çalıştırılması ile gerçekleşir. Temel de kontür kesim işlemi örneğin baskılı bir lazer ya da inkjet transfer kağıdında tasarımın etrafından kesim yapılmasını ifade eder. Bu işlem sayesinde basılmış tasarımın etrafındaki boş baskısız alanın çıkarılması sağlanır. Bu tip bir kesim yapılabilmesi için optik kontür folyo kesiciye medya üzerinde tasarımın nerede ve ne şekilde basılmış olduğu etrafına yazılım ile birlkte cross noktası ile belirlenir.

PROFESYONELLERİN TERCİHİ

İster tabela veya araç kaplamacı olun ister iş elbisesi veya spor forma üreticisi olun i-transfer folyo kesici plotter hem yüksek kesim hızı hem de kesim hassasiyeti sayesinde imalathaneleriniz de sektörünüzde kullanılan tüm malzemelerin kesiminde en büyük yardımcınız olacak.

GÜÇLÜ

i-transfer Kullanacağınız medyanın özelliklerine göre ayarlanabilir yani kademeli olarak artırarak kesim yapabileceğiniz 500gr kesim gücüne sahiptir. Böylece en zorlu malzemelerde dahi kesimlerinizi son derece kolaylaştırır.

HIZLI

i-transfer piyasanın en gelişmiş  step motorlarına sahiptir. Bu seri motorlar sayesinde, 50mm/sn ile 800mm/sn arasında kademeli ayarlanabilir kesim süratine ulaşır.

Böylece en acil işlerinizi bile zamanında yetiştirebilirsiniz.

KAYDIRMAZ

Geliştirilmiş özel medya ilerletme mekanizmasında  3 adet roller holder sayesinde hassasiyet isteyen işlerinizde kesimi yapılan medyanın düzgün ve hatasız olarak ilerlemesi garantilenmektedir. Dolayısıyla işinizin kesimi esnasında medyanın kesim hizasından kaymasına izin vermez. Medya genişliğine bağlı olarak istediğiniz kadarını kullanabilir kalanını devre dışı bırakabilirsiniz.

YAZILIM

Ayrıca sticker etiket gibi baskılı işlerin manuel kontür kesimini yapabilmenize olanak tanıyan lisanslı  yazılımı da folyo kesicinizle ücretsiz olarak beraber gönderilmektedir. Bu yazılım sayesinde kolayca kendi tasarımlarınız oluşturabilir veya diğer yazılımlarda oluşturduklarınızın kesimlerini yapabilirsiniz. 

ALÜMİNYUM STAND

Kullanım konforu sağlamak için altına kolayca monte edilebilen güçlü ve dengeli bir taşıyıcı ayakla (stand) beraber gönderilmektedir. Dilerseniz kutusuyla beraber gelen standını kullanmadan masa üstü bir kesici olarak da kullanabilirsiniz. Standın arka bölümünde kesimi yapılacak rulo şeklindeki medyanın kolayca yüklenebilmesini sağlayan 2 adet çubuk biçiminde rulo besleme bölümü mevcuttur.

KESİNTİSİZ BAĞLANTI

i-transfer kesici üzerinde 2 adet ara bağlantı yüzü yani veri aktarım yolu bulunmaktadır. Bunlar USB, U Disk tir. U disk bağlantısı ile usb bellek üzerinden bilgisayarsız kesim işlemi yapabilirsiniz. Windows Vista, XP, 7, 8 ve 10 işletim sistemlerini desteklemektedir.

 

cx

Otomatik Kontur Folyo Kesim Makinası Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır. İlk yorum yapan sen ol!
Kargo Fiyat Bilgi Listesi
Ülke Para Birimi En Düşük Kargo Fiyatı En Yüksek Kargo Fiyatı
Komisyonsuz Aracısız Ticaret

Rekabetçi fiyatlar ile alın satın kiralayın

Tüm İletişim Kanalları

Telefon whatsapp mail ve tüm iletişim kanalları şeffaflığı

Mobil Cebinizde

Mobil uygulamamızı indirin takipte kalın

Mağaza Açın ve İlan Verin

Kolay kullanım sunan portalımızda alın satın kiraya verin