İlan No: #00096204
Kategori: Pulluk
Marka: Turan
Model Tipi: T-P-004
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Odunpazarı / Eskişehir / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Turan Tarım

Odunpazarı / Eskişehir / Türkiye


Otomatik Pulluk

 

TAM OTOMATİK PROFİL GÖVDE PULLUK - (İş Genişlik Ayarlı)

CENGİZ MODELİ ürünlerimiz 2, 3, 4, 5 ve 6 soklu profil gövdede tam otomatik tipte imal 10 - 16 inç ayarlanabilir özellikte üretilmiştir.
   Kayalı, taşlı, bitkisel köklerle kaplı arazilerde rahatlıkla çalışabilir özelliktedir. Her soka yerleştirilmiş özel yaylı amortisör kurtulma mekanizması sayesinde tarlada her türlü takılmadan rahatça kurtularak pulluğun zarar görmesi engellenmiştir.
   Yaylı amortisörlü kurtulma mekanizmasının çalışmadığı durumlarda pim (kanallı cıvata) kesme sistemi sayesinde engelden kurtulur.
   Cengiz modeli pulluğumuzda iş genişliği ayarlanabilmektedir. Tek bir cıvatayla 10' dan - 16 inç'e kadar iş genişliği kolayca ayarlanabilir özelliktedir. İsteğe bağlı olarak iş genişliği ayar pistonu takılıp traktör üzerinden hidrolik kumanda kolu ile 10'dan 16 inç'e kadar iş genişlik ayar yapılabilir.
   Amortisör yayı tansiyon sertlik ayarı mevcuttur. Her sokun istikamet ayarı soyalık ayarı vardır. Pulluklarımızın traktöre bağlantı sistemi uluslar arası standartlarda olduğundan her marka traktöre takılabilir. Pulluklara sok ilave ile iki soklu, üç soklu, dört soklu, beş soklu ve altı soklu hale getirilebilir.
   Pulluk çatı aksamı özel malzemeden yapılmış olup, toprakla temas eden yüzeyler sementasyon sistemi ile sertleştirilmiştir. Toprak tutmaz ve sıyırıcıdır.
   Traktörü yormaz, zaman ve yakıttan tasarruf sağlar.

 

TAM OTOMATİK PROFİL GÖVDE İŞ GENİŞLİĞİ AYARLI PULLUKLAR
PULLUK CİNSİ
İŞ GENİŞLİĞİ
İŞ DERİNLİĞİ
AĞIRLIK (KG)
TRAKTÖR GÜCÜ (HP)
4 SOKLU 10-16 inç ayarlı
100-160 cm. arası
15-45 cm. arası
722
70-100

Otomatik Pulluk, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!