İlan No: #00131535
Kategori: Tuvalet Kağıdı Kesme Makinası
Marka: Zambak Kağıt
Model Tipi: ZK-01
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Hemen Teslim
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Başakşehir / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Leasing'e Uygun, Peşin
Fiyat Sorunuz
Hemen Teslim 'de Teslim
 Teklif İste
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 212 671 35 91
  • 875 41 81
  • +90 212 671 3593

Yetkili: Murat Erdogan

Beylikdüzü / İstanbul / Türkiye


Otomatik Tuvalet Kağıdı Kesme Makinası

Zambak Kağıt

Otomatik Tuvalet Kağıdı Kesme Makinası

 

Otomatik Kesme Makinası (Log Saw)tuvalet kağıdı ve kağıt havlu kesmek için en ideal ve profesyonel makinedir. Sahip olduğu servo sistem sayesinde ürün kalitesi en üst düzeyde olup, kesim hataları minimum seviyededir. Makine çift kanallı olup dakikada 150 kesim kapasitesine sahiptir ve sahip olduğu orbital kesim sistemi ile ürünlerin ezilerek kesilmesini önler ve sonuç olarak ürünlerin daha kaliteli olmasını sağlar.

1. Makinenin sürücü ünitesi, kağıt kesme aygıtına doğru itince; rulo, kağıt mengenesi vasıtasıyla sıkıca kavranır ve daha sonra kesim işlemi için dilimle bıçağına yollanır. Kağıt rulosu, bu makine sayesinde temiz ve düzgün bir biçimde dilimlenir. Ayrıca bu makine, tuvalet kağıdı ve kağıt havlu kesiliş ölçülerinde ve zamanlamasında da kusursuz kesinlik ve doğruluk göstermektedir.

2. Otomatik Kesme Makinası, ileri düzey foto-elektirik kontrol sistemi ve büyük çaplı, dönen dilimleme bıçağı ile donatılmıştır. Makine otomatik olarak kağıt başı uzunluğunu belirleyebilir ve kağıdı kusursuz bir biçimde dilimleyebilir. Makine istendiği takdirde aynı anda iki kağıt rulosu kesme işini yapabilir ve dakikada yapabildiği ortalama dilimleme işlemi sayısı 120 ila 150 arasındadır.

3. Makinenin dilimleme cihazı, otomatik olarak kendini yağlaması ve bilemesi özellikleri ile, olabilecek en iyi şekliyle dizayn edilmiştir. Bileme tekeri, kağıt dilimleme zamanını baz alarak, bıçağı yanlışsız ve zamanında biler.

4. Makine, en ileri ‘servo’ sürücü sistemi, bıçak dönüş hızı ve çeşitli frekans hızları regulasyonlama ve de PLC programlama özellikleri ile tuvalet kağıdı ve kağıt havlu üreticilerinin ihtiyaçları göz önünde tutularak tasarlanmıştır. Bıçağı bilemek ve yağlamak için olan bütün frekanslar ve zamanlamalar, ayrıca kağıdı dilimleme hızı, ölçüsü gibi diğer bütün parametreler, bilgisayar kontrol ekranından belirlenir. Ve bu sayede kağıdı ittirme, dilimleme, bileme ve yağlama işlemlerinin, birbiri ardı sıra problemsiz akışı ve devamlılığı sağlanır.

Teknik Özellikler

Kağıt Rulosunun Uzunluğu

2000 mm -2800 mm

Bitmiş Ürünün Çapı(mm)

90-160

Kesim Uzunluğu

Servo kontrol:±0.7 mm tolerans

Max. Kapasite

150 kesim/dakika

Çalışma Şekli

Bıçak orbital olarak kendi etrafında 360 derece dönerek kesim yapar.

Ürün Haraket Kontrol

Rulo iticileri servo sistem ile kontrol edilir.

Bileme

Nömatik bileme , zamanlama ayarlanabilir (dokunmatik ekran)

Bıçak Dış Çap

610 mm

Klamp

Değişebilir

Güç

10 KW

Makine Ölçüsü

7000 mm x 1500 mm x 2500 mm

Makinenin Ağırlığı

3 Ton

Otomatik Tuvalet Kağıdı Kesme Makinası , Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!