İlan No: #00096019
Kategori: Plastik PVC Boru Extrüder
Marka: Lider Makina
Model Tipi: L-E-001
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Eyüp / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 212 544 50 60
  • +90 212 544 50 63

Yetkili: Lider Makina

Eyüp / İstanbul / Türkiye


Paralel Çift Vidalı Pvc Boru Ekstruder

 

 

 

Paralel Çift Vidalı Ekstruder

PVC boruların üretiminde kullanılan çift vidalı ekstruderlerimiz yüksek verim, mükemmel plastifikasyon ve kaliteli boru üretimini hedef alarak son teknolojik gelişmelere paralel olarak imal edilmektedir.

Ekstruderlerimizde plastifikasyon sürecinin sağlıklı bir biçimde gerçekleşmesi için özel olarak dizayn edilen vidalarımız homojen ısı dağılımını sağlamaktadır. Düşük devirlerde dahi yüksek tork üretebilen AC sürücülerin kullanıldığı ekstruderlerimiz en uygun maliyetlerle sunulmaktadır.

P.I.D. kontrollü termostatlar ve alüminyum soğutma seperatörlü rezistanslar kullanılan ekstruderlerimizde istenen bölgede hassas ısı denetimi yapılmaktadır. Hammaddenin giriş hızı, dozajlama ünitesinin invertör kontrollü olması sayesinde, vida hızı ile doğru orantılı olarak ayarlanmaktadır.

Üretim esnasında oluşabilecek gaz, gaz alma ünitesi ile ortamdan uzaklaştırılarak, boruların yüzeyindeki hava kabarcığı gibi istenmeyen oluşumlar ortadan kaldırılır.
Lider Makina tarafından özel olarak tasarlanan kalıp ve kalibreler sayesinde üretim kapasitesi artarken, borunun yüzey kalitesi ve ölçülerdeki hassasiyet korunmaktadır.

Paralel Çift Vidalı Pvc Boru Ekstruder, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!