İlan No: #00131447
Kategori: Peynir Şekil Verme Makinası
Marka: Vemag
Model Tipi: PV01
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Hızlı
İlan Tarihi: 13.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Bağcılar / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Vemag Makina

Bağcılar / İstanbul / Türkiye


Peynir Şekil Verme Makinası

Vemag 

Peynir Şekil Verme Makinası

 Vemag tüm uygulama ve üretim htiyaçları için çeşitli peynir formlama sistemleri dizayn etmiştir. Bu çözüm bir Vemag dolum makinesi ile güvenilir bir giyotin bıçaklı kesme ünitesini kombine eder. Vemag mühendisliğinin bir ürünü olan Flow Divider çok çıkışlı hatlara ilave edilebilir. Yıldız, kalp, üçgen, yuvarlak, kare ve daha pek çok şekilde üretim için kullanılabilir.

VEMAG Dolum Makinesi
Sistemin kalbinde bir Vemag dolum makinesi vardır. Güçlü çift helezon sistemi en yüksek seviyede gramaj hassasiyeti sağlar. Çift helezon besleme haznesinden çıkışa kadar ürünü çok hassas bir şekilde ve granül yapısını bozmadan transfer eder. Ürünün dolum için sürtünmesiz taşınması son derece doğru ürün gramajlamasını garanti eder. Farklı helezon tasarımları makinenin değişik uygulamalara mükemmel adaptasyonu sağlar. Çift helezon sisteminin değişimi çok hızlı bir şekilde yapılabilir ve temizliği çok kolaydır.

Waterwhell
Vemag mühendisliğinin bir ürünü olan Waterwhel sistemi çoklu çıkış sağlar ve Vemag dolum makinesi bağlanır. Waterwhell her bir çıkıştan eşit porsiyonlar üreterek çıkış sayısını çoğaltır. Damlatmayan dolum kafaları bu sisteme entegre edilebilir. Gramaj hassasiyeti ve porsiyon kontrolü her bir çıkış iin garantilenir. Yüksek kapasiteli üretimler için güvenilir bir çözümdür.

Giyotin Cut-off
Vemag patentli giyotin bıçaklı kesme ünitesi tam gramajında şekil verilmiş ürünler üretmenizi sağlar. Değiştirilebilir nozullara sahip cut-off sistemi ürün şeklinin hızla değiştirilebilmesini sağlar. Bu sistem stik, blok, yıldız, yuvarlak, kare vb şekildeki ürünlerin elde edilmesi için idealdir.

Peynir Şekil Verme Makinası , Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!