İlan No: #00093753
Kategori: Pnomatik Mibzer
Marka: Kurt
Model Tipi: KPEM-1
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Hayrabolu / Tekirdağ / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 282 315 66 66
  • +90 282 315 66 77

Yetkili: Kurt Tarım

Hayrabolu / Tekirdağ / Türkiye


Pnömatik Ekim Makinesi 4 Sıralı Can Suyu Tertibatlı / Kurt Kpem-1

Pnömatik ekim makinesi, sıra boyunca yüksek hassasiyetli ekim sağlamaktadır. Traktöre 3 nokta askı sistemi ile bağlanmakta ve hava emişi için gerekli hareketi, traktörün 540 d/dak ile dönen kuyruk milinden alarak, paslanmaya karşı dayanıklı ekici plakalar sayesinde hassas ekim imkanı vermektedir. Markör hareket düzeni hidrolik olarak sağlanmaktadır. Makine; gübreli ve gübresiz olarak üretilmektedir.
     Ekici baltalar, özel alaşımlı malzemeden üretilmiştir. Sıra üzeri mesafeleri, istenilen ölçüde kolayca ayarlanabilmekte ve tohum, hasarsız olarak toprağa iletilebilmektedir. Sıra üzerine tek tek bırakılan tohum, büyük ölçüde tasarruf sağlamakta ve seyreltme işçiliğine gerek bırakmamaktadır.
     Pnömatik ekim makinesi ile ayçiçeği, mısır, şeker pancarı, pamuk tohumu, kabak çekirdeği, yerfıstığı, soya, bezelye, nohut, fasulye, soğan, kavun, karpuz, domates, biber gibi tohumların ekimi uygun plakalar kullanılarak yapılmaktadır.


Pnömatik Ekim Makinesi 4 Sıralı Can Suyu Tertibatlı / Kurt Kpem-1, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!