Robotik Kollu Plc Eğitim Seti Plc-3

Fiyat Sorunuz
İlan No: #00162540
Kategori: PLC Eğitim Seti
Marka: Ulus Otomasyon
Model Tipi: PLC-3
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Stokta Var
Konum: İbni Sina Mhl / Derince / Kocaeli
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin, Görüşülür

Robotik Kollu PLC Eğitim Seti

Ulus Otomasyon PLC-3

HMI & PLC

PLC ve 4.3 inc renkli HMI (Operatör Paneli). 16 dijital giriş, 12 dijital çıkışlı PLC. 5 renk ve ses uyarılı (buzzer) ikaz lambası.

Mekatronik Yapı

Pnömatik parça besleme ve baskı sisteminden oluşan mekatronik yapı sayesinde %100 gerçeklik ve pratik yapma imkanı.

Pnömatik Robot Kol

Vakum sistemli, 180 derece dönebilen, ileri/geri ve yukarı/aşağı hareket edebilen robotik kol.

ÜNİTELER

MultiRun yeni nesil konveyör sayesinde daha sessiz ve kompakt yapıya sahiptir. Parça aktarma, parça ayırma ve pnömatik robotik kol ünitelerinden oluşmaktadır. Kendi tasarımımız olan F25 serisi özel alümünyum profiller ile üretilmiştir.

PARÇA BESLEME ÜNİTESİ özel taşlanmış krom ve alüminyum şaseden oluşmaktadır. Kontrol ekipmanları tamamen endüstriyel ürünlerdir. Parçaların yerleştirildiği akrilik boru söküp takılabilir mekanizmaya sahiptir.

MultiRun KONVEYÖR özel yataklamalı, hızlı, servo,step ve DC motor bağlanabilen, stabil çalışan özel dizayn yeni nesil konveyör banta sahiptir. PLC Eğitim setinde DC motorlu MultiRun konveyör sistemi kullanılmıştır.

PARÇA AYIRMA standart PLC & HMI yerine USB ile programlanan tümleşik ekranlı PLC (HMI-PLC), 9 giriş, 9 transistör çıkış ve 2 analog girişe sahip PLC seçebilirsiniz.

DİĞER ÖZELLİKLERİ

ROBOTİK KOL 180 derece dönebilir, yukarı - aşağı - ileri yönde hareket edebilen pnömatik robotik kol ile konveyör üzerindeki parçaları taşıyabilir.

DEĞİŞTİRİLEBİLİR HIZUygulamaya göre DC motor sürücü sayesinde konveyör hızını potansiyometre yardımıyla değiştirme imkanı sunar.

İKAZ LAMBASI 5 renkli ve sesli ikaz (buzzer) özelliği bulunan (Multi-Color Technology) endüstriyel ikaz lambasına sahiptir.

Robotik Kollu Mekatronik PLC Eğitim Seti DC Motorlu

Mekatronik PLC eğitim seti temel, orta ve ileri seviye PLC ve operatör paneli programlama becerisinin kazandırılmasını sağlayan mekatronik PLC eğitim setidir. Parça besleme, Konveyör bant, ayırma, robotik kol ile parça taşıma ve sensör eğitimlerini kapsayan mekatronik plc deney seti dir.

Mekatronik PLC eğitim seti için kullanılan mekanik, pnömatik, elektropnömatik, elektronik cihazlar ve klemens, ray, kablo kanalı vb ekipmanlar endüstriyel en kaliteli ürünlerdir.

PLC eğitim seti 3 KINCO, DELTA ve SIEMENS olmak üzere farklı modelden oluşmaktadır. Tüm modellerde 5 farklı renk (Multi-Color Technology) ve sesli ikaz (buzzer) özellikli tepe lambası ile 40 temel PLC ve HMI uygulamasına sahiptir.

EĞİTİMDE GERÇEKLİK

Mekatronik PLC eğitim seti ile temel PLC komutları uygulamalı olarak işlenebilir ve operatör paneliyle PLC kontrolü, alarm görüntüleme, veri işleme ve aritmatik işlemler gibi bir çok uygulama yapabilir.

Mekatronik PLC eğitim seti üzerindeki tüm üniteleri kontrol edebilenler çok gelişmiş sistemler hakkında fikir yürütebilir, anlayabilir, çözüm üretebilir ve kendini daha ileri seviyelere taşıyacak tüm alt yapıyı kazanır.

Mekatronik PLC eğitim seti öğrencilerin sorduğu en temel 2 soruyu ortadan kaldırır;
1- “anlamadım” (Diğer PLC eğitim setlerinde hayali kurgu verildiğinden öğrenci anlamakta zorluk çeker)
2- “ne işe yarayacak ki” (Çanta tipi PLC eğitim setlerinde her şey soyut olduğu için öğrenciler bu soruyu sormaktadır)

PLC eğitim seti güvenlik açısından işitme engelli öğrencilerin kullanımına tamamen uygundur.

 

 

Bu ilan 258 kez incelenmiştir.
Robotik Kollu Plc Eğitim Seti Plc-3 Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!