Salamura Tankı Ve Sıvı Karıştırıcı

İlan No: #00131288 609
Kategori: Et Enjeksiyon ve Sıvısı Karıştırıcı
Marka: Fomaco
Model Tipi: ST12
Model Yılı: 2018
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Hızlı
Konum: Bağcılar / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin

Salamura Tankı Ve Sıvı Karıştırıcı

Salamura Tankı ve Sıvı Karıştırıcı

Salamura Tankı ve Mikser
Ürünlerinizi en iyi hale getirmek için kullanıcı dostu, efektif ve sizin reçetenize uyumlu şekilde tuzlu çökeltinizi ve marinatlarınızı üreten bir tuzlu çökelti karıştırıcı geliştirdik.

Kolay çalışma için, tüm içerikler uygun çalışma yüksekliğinde beslenir. Operatör, dokunmatik ekranı kullanarak, karıştırıcı su çekmeye başladıktan sonra ihtiyaç duyulan su seviyesini girer. Ultrasonik seviye ölçümü, tank ihtiyaç duyulan su ile dolduğu anda, otomatik olarak solenoit şaltere su tedariğini kapatmasını söyler. Karıştırma işlemi sonrasında otomatik olarak başlayacaktır.

Eşsiz venturi sistemi, tuzun, şekerin, nişastanın ve bağlama maddelerinin köpüğe yol açmaksızın hızlı, efektif karıştırmasını sağlar.

Tuzlu çökeltinin sıcaklığı, dokunmatik ekran üzerinde kontrol edilebilir. Bizim tuzlu çökelti/marine karıştırıcılarımız ve depolama tanklarımız, soğutma sistemi ile veya soğutma sistemi olmaksızın alınabilir.

Opsiyonel olarak, mevcut karıştırma sonrası tuzlu karışımı homojen tutmak için tankın içine bir çalkalayıcı takılabilir.

Salamura Tankı Ve Sıvı Karıştırıcı, Sıfır ( Yeni ) Satılık Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!
Sponsorlu