İlan No: #00096412
Kategori: Şap Makinası
Marka: Putzmeister
Model Tipi: Mixokret M740 D
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Sancaktepe / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 0 Yıl Garantili
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Yenilik Makine

Sancaktepe / İstanbul / Türkiye


Şap Makinesi - Dizel Putzmeister M760 D


MIXOKRET M740 ŞAP MAKİNESİ

 


20.000 Adetin üzerinde gerçekleştirilen makine satışı ve dünya çapında kazandığı birçok "memnun müşteri" Mixokret serisinin başarı öyküsüne tanıklık etmektedir.


 


Yeni Mixokret şimdiye kadar üretilenlerin en iyisi..


 


     Çok Yönlülük


 


Şap, ince çakıl, kum veya ince beton gibi emsal karışım ve malzemelerin Mixokret gücüyle pompalanması çok kısa bir sürede gerçekleşir.


 


Örneğin; Hortumların yerleştirilmesi de dahil olmak üzere, 6m3 hacminde kumun ikinci kata pompalanması sadece 2 saatinizi alırken bunu elle yapmanız size tam 1 gün kaybettirir.


 


     Taşınabilirlik


 


Bütünüyle yeniden tasarlanan gövde ve kaput artık daha sağlam ve güvenli. Aynı zamanda çok estetik.. Eski modellere göre 10 cm daha aşağı düşürülebilen çeki başıyla, düşük seviyede çeki demirine sahip araçlarda rahatlıkla kullanılabilir.


Eklenen kaldırma deliği ile vinç yardımıyla şantiye içerisinde taşınabilir.


 


     Kullanım


 


Mixokret`i kontrol etmekte kullanılan bütün aksam görüş alanında ve rahatça kullanmaya müsaittir. Göstergeleri yardımıyla makineyle ilgili tüm basınç, sıcaklık, yük basıncı değerleri takip edilebilir.


 


     Optimum Hava Akış Sistemi


 


Mixokret`in en önemli özelliği hava akış sistemidir. Ön kısımdan emilen hava, kum, toz ve kirin olduğu arka kısımdan atılmaktadır. Bu sayede iç kısım korunmakta, motor ve kompresöre sürekli temiz ve soğuk hava girişi olmaktadır.


 


     Motor


 


M740`ın yağ soğutmalı 3 silindirli dizel DEUTZ motoru 31,5 kW güç üretmektedir ve bu motor, sınıfının en güçlü, performanslı motorlarının başında gelir.


M740`ı nadiren kapasitesinin sınırlarında kullacaksınız.


Bir önceki modellere göre arttırılmış hava çıkış kapasitesi sayesinde motor zorlanmadan yeterli havayı üretir ve bu özelliği sayesinde yakıttan büyük bir tasarruf sağlanır. COM III egzost yönetmeliğine uygunluğuyla Mixokret aynı zamanda tam bir çevre dostudur. Sessiz ve ekonomik motoru hem çevreyi hemde maliyetlerinizi düşünür.


 


     Güvenlik


 


Mixokret güvenlik talimatlarıyla tam anlamıyla uyum içindedir. Örneğin; kazan koruma ızgarası kaldırıldığında, karıştırıcılar tamamen durur. Ancak kapak yerine takılıp makine tekrar çalıştırıldığında karıştırıcılar aktif olacaktır.


 


     Kolay Bakım


 


Mixokret her zaman yüksek kalitede özel bir hizmet anlayışı ile anılmaktadır. Kaputu kaldırdığınızda bu özelliğini rahatlıkla görebilirsiniz. Tüm parçalar servis teknisyeninin hızlı ve rahat bir şekilde ulaşabilmesi için özenle yerleştirilmiştir. Serviste zaman kaybını minumuma indiren bu özelliğiyle müşterilerin gözdesidir


 


     Bütün Versiyonlar – Diğer Detaylar


 


Her iki model (M740 - M760) için yükleyici (kepçe) ve kürekli versiyonlar halinde sipariş verilebilir.


Yükleyici, işinizi bir hayli kolaylaştıracak bir biçimde güçlü hidrolik motor tarafından kontrol edilmektedir.


Otomatik yağlama sistemiyle karıştırıcı yatakları güven altına alınmış, aşınma 75`in altına düşürülmüştür.


2.2 Bar`lık hava tutucusuyla hortumların boşta çalışması önlenmiş ve yakıt tasarrufu sağlanmıştır.


İstenildiği takdirde makineyle birlikte sipariş edilebilen 140 Bar uyumlu - yüksek basınçlı temizleyiciyle de makinenizi zahmetsiz ve zaman harcamadan temizleyebiliriz.


Özetle Mixokret Serisi piyasadaki en başarılı seridir.


Şap Makinesi - Dizel Putzmeister M760 D, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!