İlan No: #00109643
Kategori: Tahıl Rutubet Ölçme Cihazı
Marka: Delmhorst
Model Tipi: G-7
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 12.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Şişli / İstanbul / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: İnfotek Test Cihazları

Şişli / İstanbul / Türkiye


Tahıl Nemi Ölçme Cihazı / Delmhorst G-7

G-7 tahıl nemi ölçer tarım sektöründe çok önemli olan nem seviyesini tesbiti için ideal bir cihazdır.Özellikle mahsulun hasat döneminde ve depolama aşamasında kullanışlıdır.Bütün işlem için az miktarda örnek yeterlidir.Harici olarak tartı veya öğütücü gibi ek teçhizata ihtiyaç duymaz.

* Disk elektrod üzerindeki keskin noktalar tohum zarının içine geçerek tahılın dış neminin yanında iç nemininde ölçülmesinide mümkün kılar.

* Mikroişlemci tabanlı iç devresi sayesinde mükemmel bir kalibrasyon stabilitesi ve ölçüm doğruluğu sağlanır.

* Otomatik ve manuel olarak sıcaklık doğrulaması yapılabilir.

* Cihazın üzerinde bulunan konnektör sayesinde harici elektrod kullanılarak ölçüm yapılabilir.

* Programlanabilir ofset

* 150 ölçüme kadar hafıza

* Yapılan ölçümlerin ortalamasını, maximumunu, standart sapmasını ve hafızada tutulan değerlerin varyans katsayısını görüntüler.

PROBLAR :

G-7 %6- %40 lık bir sahada balyalanmış veya parçalanmış saman nemini ölçmenizi mümkün kılar.Daha yüksek değerlerdede ölçüm yapılabilir.Fakat doğruluk çok sınırlıdır.25cm lik 830-2 probu balyalar için kullanabilirsiniz.Balyalanmış saman ancak %20 lik bir nem oranının altında güvenli sayılır.Tek uçlu probu kullanarak birkaç sn.de yapacağınız ölçümlerle tüm balyanın kuru olup olmadığını anlayabilirsiniz.Daha derin noktaların ölçümü için 46cm ve 92 cm lik problarda kullanılabilir.

* En hasas ölçümler çift disk elektrodu ile yapılır, ama hızlı ve pratik ölçümler için harici problar kaçınılamazdır.

* H3 & 832 prob elektrodu ikullanılarak kısa bir sürede yüzlerce ölçüm yapılabilir ve yüksek nem oranlı malzemeler için gerekli önlemler derhal alınabilir.

Tahıl Nemi Ölçme Cihazı / Delmhorst G-7, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!