Taş Toplama Makinesi – Hika 175 / Video

Taş Toplama Makinesi – Hika 175
210 Görüntülenme
Demirağ Sac Metal San. Tic. Ltd. Şti.
tarafından 26.07.2021 tarihinde eklendi.

Taş Toplama Makinesi – Hika 175

Taş toplama makinesi Hika 175, toprağın yüzeyindeki ve altındaki taşları toplamak için üretilmiş özel bir tarım makinesidir. 
Hika 175 ile her büyüklükteki taşları kolayca toplayabilirsiniz. Taş toplama makineleri çiftçilerin kurtarıcısı haline gelmiştir.
Çiftçilere sağladığı en büyük katkısı, büyük bir zaman tasarrufu ve insan gücünü en aza indirmesidir. Normal şekilde el ile yapılan taş temizliğinde toprağın altındaki taşlara ulaşmak zor olacaktır, gözden kaçabilir, oldukça uğraş ve zaman gerektirir. El ile yapılan temizlikte tohumun bulunacağı kısımdaki taşlar tam olarak temizlenmeyebilir.
Bu da tohum kaybına yol açan etkenler arasında yer alır. Tam da bu noktada devreye taş toplama makineleri girmektedir. T
aş toplama makineleri tohum kaybını engeller. Üstelik saman balya makineleri, biçerdöverler ve biçme makinelerinin taşlar tarafından zarara uğramasının önüne geçmektedir.
Hika 175 ile hızlı ve etkili taş temizliği yapabilirsiniz.
 
Taş toplama makineleri genellikle çiftçiler tarafından tarım sektöründe kullanılsa da taş toplama makinesinin amacına uygun olan farklı alanlarda da kullanılabilir.
 
Zemin yüzeyinden taşları ayırmak isteyen her alanda kullanılabilir.
 
Peyzaj, çim veya golf alanı yüzey hazırlığı gibi alanları örnek gösterebiliriz. İşinizi şansa bırakmayın, taş toplama makinesi Hika 175’e bırakın!
 
Türkiye tarımda da Dünya’nın en zengin ülkelerinden biri. Sahip olduğumuz ekosistem ve habitat çeşitliliği, önemli tür çeşitliliğini de barındırmaktadır.
 
Tarımdaki zenginliğimizi Dünya’ya daha hızlı ulaştırabilelim diye hayalini kurduğumuz Tarım makinelerini gerçeğe dönüştürüyoruz.
 
Çiftçinin üretmesini istiyoruz. Arazilerinizde, tarlalarınızda daha verimli mahsul doğup büyüsün diye çevre dostu imalatımız taş toplama makinesi HİKA – 175’le sizleri tanıştırıyoruz.
 
 
 
Komisyonsuz Aracısız Ticaret

Rekabetçi fiyatlar ile alın satın kiralayın

Tüm İletişim Kanalları

Telefon whatsapp mail ve tüm iletişim kanalları şeffaflığı

Mobil Cebinizde

Mobil uygulamamızı indirin takipte kalın

Mağaza Açın ve İlan Verin

Kolay kullanım sunan portalımızda alın satın kiraya verin