Taşıt Kantarları ve Otomatik Taşıt Kantarları

Fiyat Sorunuz
Min. Sipariş 1
İlan No: #00167009
Kategori: Taşıt Kantarı
Marka: Baykon
Model Tipi: Taşıt Kantarları
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Stokta Var
Konum: Cami Mah. / Tuzla / İstanbul
Satış Detayı: Peşin, Görüşülür

Baykon Taşıt Kantarları

Ürün Açıklaması

 

%100 Dijital Teknolojiye sahip Dijital Yük Hücreli BAYKON Taşıt Kantarı, yüksek hassasiyet ve özellikle yüksek tartım trafiğine sahip kantarlar için, hızlı arıza tespit, onarım ve ayar imkânı sağlar. Dijital yük hücreli kantarda arızalı yük hücresi ile tartım riski yoktur.

Taşıt Kantarlarımız 300T kapasiteye kadar çelik ve beton-çelik karma yapıda imal edilmektedir. 7” ve 10” kompakt tartım terminalleri ve BAYKON Truck yazılım destekli PC bazlı seçenekleri mevcuttur. BAYKON Truck yazılımı, çoklu kantar şebeke operasyonu ve güçlü ERP bağlantı imkânı sağlar.

Standart çevre birimleri; trafik ışığı, taşıt pozisyon kontrol sensörleri, harici gösterge, kart okuyucu, etiket yazıcı ve IP kamera. Canlı gösterim ve tartım anında anlık fotoğraf alma özelliği ile IP kameralar ve taşıt pozisyon sensörleri ile maksimum tartım güvenliği sağlanır.

Standart yıldırım koruma özelliğine sahip dijital yük hücreleri, enerji ve çevre bağlantı izolasyon devreleri, LPK24 özel yıldırım korumalı besleme devresi yıldırım ve elektrik boşalmalarına karşı koruma garantilidir.

 

Baykon Otomatik Taşıt Kantarları

Ürün Açıklaması

 

BAYKON tartım operasyonuna uygun aşağıdaki farklı taşıt tanıma cihazlarına göre farklı çözümlere sahiptir:

- Proximity kart okuyucu
- Uzun mesafe RFID okuyucu
- Plaka okuyan kameralar

Bu çözümlerimizde Statik CW tip onayına sahip BX30CW tartım göstergesi kullanılmaktadır.

Otomatik kantar çözümlerimiz yanında Baykon Unmanned Terminali operatörsüz tartım amaçlı tasarlanmıştır. Unmanned terminal maksimum güvenlik sağlamak amacı ile yukarıdaki taşıt tanıma cihazları ile kombin olarak kullanılabilir.

Tüm çözümlerimiz Trafik ışıkları, Taşıt pozisyon sensörleri, IP kameralar, Bariyerler, KIOSK printer ve Harici gösterge çevre birimleri ile standart olarak bağlanabilir.

Ayrıntılı bilgi aşağıdaki dokümanlar sekmesinde bulunabilir. Bazı uygulama videolarınu Video sekmesinde bulabilirsiniz.

Taşıt Kantarları ve Otomatik Taşıt Kantarları Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!