İlan No: #00097255
Kategori: Plastik PVC Profil Extrüder
Marka: Yelkenciler
Model Tipi: Y-PE-003
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
İlan Tarihi: 13.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Başakşehir / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 212 6713607
  • +90 212 6713687

Yetkili: Yelkenciler Mühendislik

Başakşehir / İstanbul / Türkiye


Tek Vidalı Profil Ekstruder

 

Yelkenciler Mühendislik Tek Vidalı  Ekstruderleri verimlilik ve kaliteli ürün elde etmek için tasarlanmıştır. Vidalar özel olarak dizayn edilmiş ve aşınmaya karşı yüksek dirençlidir. Renkli ürünlerde homojen bir dağılım için özel mixer bölmesi ile donatılmıştır.

Yüksek verim ve sıkıştırma oranını ancak çok güçlü bir şanzuman ile sağlayabilirsiniz. Yelkenciler Muhendislik Ekstruderlerlerindeki şanzumanlar yüksek verimli kovan vidalara göre özel imal edilmiştir. Güçlü şanzumanlar yine güçlü sürücüler ve motorlar ile tahrik edilirler.

Ürün kalitesini etkileyen diğer bir etken kontroldür. Yelkenciler Mühendislik Extruderlerindeki Kontrol üniteleri ile ekstruder hattındaki tüm değişkenleri anında kontrol edebilir kaydedebilir ve gerektiğinde geri çağırabilirsiniz. Sürekli kontrolün sağlandığı Kontrol Ünitesinde hammadde çeşidine ya da kalıp çeşidine göre önceden kaydettiğiniz verileri tek tuş ile geri çağırarak zamandan tasarruf sağlanır.

Yelkenciler Mühendislik Ekstruderleri önceden planlanan tarih ve saatlerde otomatik olarak ön ısı ayarlarına gelerek vardiya başlangıçlarında zaman kaybına sebep vermezler.

Arzuya göre uzaktan erişim programları ile Extruder Kontrol Paneline intranet ya da internet üzerinden eriğim sağlanabilir.Tüm arıza kayıtlarının tutulduğu kontrol paneli Ekstruderin güvenli çalışması için özel güvenlik sistemleri ile donatılmıştır.

Elektrik-Elektronik bir makinada önemli malzemelerdir. Uzun ömürlü olması ve kolay tedarik edilebilir olması kullanıcılar için önemlidir. Bu yüzden Yelkenciler Mühendislik Ekstruderlerinde Siemens ya da Telemecanique ekipmanlar kullanılmıştır. Minumun elektronik gürültü sayesinde uzun yıllar sorunsuz çalışan CE standartlı elektrik ve elektronik dolabı çalışılan ortam şartlarına göre özel soğutma sistemleri ile donatılabilmektedir.

Tek Vidalı Profil Ekstruder, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!