İlan No: #00099402
Kategori: Tünel Tipi Toz Boya Fırını
Marka: Omega
Model Tipi: O-TF-001
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 13.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Şişli / İstanbul / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Esta Omega Makina

Şişli / İstanbul / Türkiye


Tünel Tipi Toz Boya Fırını Omega O-TF-001

Tünel Tipi Toz Boya Fırını

Omega O-Tf-001

Teknik Bilgiler

Fırın Tipi : Tek geçişli tünel tipi zemine montajlı
Uzunluk : mm
Genişlik : mm
Yükseklik : mm
İzolasyon : Kaya Yünü + Cam Yünü
İzolasyon Kalınlığı : 160 mm
Sıcaklık : 220 C
Isı Kaynağı : LPG gaz brülörlü
Enerji Transferi : Konvektif hava dolaşımlı(Endirek ısıtma)
Fırında Kalma Zamanı : 18 dakika
Hava Miktarı : 34.000 m3/h 11kw x 2 = 22 kw
Hava Perdesi : 5.000 m3/h 1,5 kw x3 adet
Egzost Havası : 1.500 m3/h 0,25 kw


 Fırın duvarlarının taban , tavan ve yanları sandviç paneller halinde birbirine geçme tiptir.Birleşim yerlerinde özel tip sıvı contası ile komple durumdadır. Panellerin iç cidarı galvaniz, dış cidarı DKP sactan boyalı tiptir.Isıya karşın 60 kg/m3 yoğunluğunda preslenmiş kaya yünü ve cam yünü ile tecrit edilmektedir. Fırının giriş ve çıkışında sıcak havanın dışarıya kaçmasını önleyen hava perdesi ile hava kırıcıları bulunmaktadır. Üst kısmında fırın içersinde biriken kirli havayı boşaltan 1 adet egzost aspiratörü bulunmaktadır.
 Fırının taban kısmında sıcak havayı dağıtan özel tip üfleme ağızları ile hava dağıtım kanalı bulunmaktadır. Fırının ısıtılmasını sağlayan ısıtma ünitesi fırının yan tarafına monte edilmiştir. Fırının içerisinden geçen monoray sistemini taşıyan konsül ve ayakları ile komple durumdadır.

ISITMA ÜNİTESİ (TERMOBLOK)

  Isıtma kapasitesi:250.000 kcal/h
Fırın iç sıcaklığını 220 C0 ‘ye çıkartabilecek kapasitededir.. Fırın yan tarafına monte edilmiştir. Termoblok ünitesinde LPG gazı yakan tiptir. Ünitenin yanma hücresi ile alev boruları alev ile temaslı, yüzeyler ısıya dayanıklı paslanmaz malzemelerden imal edilmektedir. Termoblok gövdesinin iç cidarı siyah malzemeden mamul olup, özel tip valvolin yağ ile yağlıdır. Ünitede iki adet radyal tip vantilatör, LPG gaz brülörü , kontrol kapağı brülöre ait çalıştırma sistemi, sıcaklığı ayarlayan Dıgıtal tip termostatı , yanma hücresini koruyan baca termostatı , elektrik motorlarına ait çalıştırma düzeni ile komple durumdadır.

Tünel Tipi Toz Boya Fırını Omega O-TF-001, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!