İlan No: #00135893
Kategori: Tüp Ambalaj Dolum Makinaları
Marka: İlko Makina
Model Tipi: RGN-15
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: 30 Gün
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Bayrampaşa / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 1 Yıl Garantili
Satış Detayı: Çekle Şatış, Peşin
32.000 TL
30 Gün 'de Teslim
 Teklif İste
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Zülküf Arslan

Bayrampaşa / İstanbul / Türkiye


Tüp Dolum Makinası (Aluminyum Tüp)

Makine değişik şekil ve ölçülerdeki metal tüplere krem,pomat,diş macunu,losyon gibi ürünlerin hassas gramajlarda dolumunu yapar ve katlayarak kapatır.Kapanan kısma çelik harflerle tarih ve seri numarası gibi bilgileri basar.Tüp kalıpları değiştirilerek istenen ölçülerde tüplerle çalışılabilir.


Dolum piston grubu volumetrik olup hassas gramajlarda (10-200 gr. arasında) dolum yapabilir.200 gr. üzerindeki dolumlar için büyük piston ilave edilir.
Makinanın kullanımı ve ayarları son derece kolay ve çabuk yapılır.Ürün besleme tankı ısıtma ceketlidir.Isıtılan ürün,karıştırıcı mikser ile homojen bir hale getirilir.Böylece ürünün dolum pistonuna akması ve hassas bir dolum yapması sağlanır.Makina mekanik sistemle çalıştığından kolay arıza yapmaz.


Tüp yuvasına yerleştirilen tüpler,dolum nozzulu ve kod baskı istasyonunda numaraları basılır.Dolan ve kapatılarak baskısı yapılan tüp, çıkış pistonu yardımıyla tüp yuvasından çıkar ve kanaldan istenen yere taşınır.

Tüp Dolum Makinası (Aluminyum Tüp), Sıfır ( Yeni ) Satılık 32.000 TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!