İlan No: #00131197
Kategori: UPP Akaryakıt Borusu
Marka: Franklin
Model Tipi: EN-14125
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Hızlı
İlan Tarihi: 22.10.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Bağcılar / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Leasing'e Uygun, Çekle Şatış, Peşin, Krediye Uygun, Posta Çeki
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Ertüm Tüfekçi

Bağcılar / İstanbul / Türkiye


Upp Akaryakıt Borusu Franklin EN-14125

UPP Borulama Sistemleri

EN 14125 standart UPP boruları hem emişli hem basınçlı sistemler için uygundur. UPP borular EN 14125 standartları istenilen tüm akaryakıt istasyonları, marinalar ve havaalanlarında kullanılabilirler. UPP borular 50mm ile 110mm arası değişen çaplarda her türlü kuruluma hazır olarak düz boru halinde veya kangal halinde gönderilebiliyor. Basınçlı sistemler ve çevreye duyarlı sistemler için geliştirilmiş bir koruma düzeyi olan koaksiyel UPP borular, birincil ve ikincil UPP borular birleştirilerek oluşur. Tüm UPP borular YYP (Yüksek Yoğunluklu Polietilen) dış tabakası sayesinde bütün bağlantılar elektrofüzyon kaynağı ile, sıvının akışını bozmayacak bir şekilde yapılabilir.

UPP Boruların Avantajları:

 - EN-Standart UPP borular T1 sınıfında olmasına rağmen, 40 °C - 50 °C’ler de yüksek derece güvenlidir. Geçirgenliği neredeyse sıfırdır ve 40 bar basınca kadar güvenlidir.
 - UPP kusursuz bir boru sistemi oluşturmak için boru ve bağlantı parçalarını birbirine bağlayan yüksek verimli bir elektrofüzyon kaynak sistemi kullanır.
 - UPP boru tesisat boyunca tam bir sızdırmazlık sağlar. Tesisat’tan dışarı tüm sızmaları ve yer altı suyunun yakıta karışmasını tamamen engeller.
 - Her tip yakıt gurubuyla, hidrokarbonlarla, bio yakıtlarla, yakıt katkılarıyla ve alkol karışımları ile test edilmiştir ve 10 bar’a her tip yakıt ile çalışabilir.
 - UPP tesisatta beton çukura gerek yoktur çünkü YYP dış tabaka dolgu malzemesinin ağırlığına dayanıklıdır. 30 senelik tecrübesine dayanarak UPP tesisatın ağırlık yüzünden zarar görmeyeceğini ve bu sebepten herhangi bir toprak çökmesi olmayacağını garanti eder.
 - Yoğun çalışmalar ve simülasyonlar gösteriyor ki iletken olmayan bir boru kıvılcım kaynağı olamaz. Bu sebeple UPP boru elektrostatik boşalma riskine karşı güvenli bir malzemedir.

EN 14125 UPP boruların iç yüzeyini kaplayan EVA (Etilen Vinil Alkol) reçine tabakası geçirgen bir bariyer ve koruyucu bir tabaka özelliği sağlar. Bu pigmentsiz reçine tabakası UPP borulara T1 sıcaklık sınıfında yüksek bir kabiliyet vermektedir. Pigmentsiz EVA reçine tabakası ve PE100 kombinasyonu, YYP dış tabakasında bir incelme sağlar. Böylece daha büyük bir iç çap ve akış oranında bir artışın yanı sıra basınç kaybında bir azalma sağlar.

Upp Akaryakıt Borusu Franklin EN-14125, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!