İlan No: #00125771
Kategori: Transpalet Kantar
Marka: Tem
Model Tipi: BT2TN10062000-ON
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: 3 Gün
İlan Tarihi: 15.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Zeytinburnu / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Vade Olur, Kredi Kartına Taksit, Peşin, Kredi Kartı
3.264 TL
3 Gün 'de Teslim
 Teklif İste
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Doruk İstanbullu

Zeytinburnu / İstanbul / Türkiye


Yazıcılı Onaylı Transpalet Baskül

TEM BT2TN10062000-ON

Onaylı Transpalet Baskül (Yazıcılı)

 ÖZELLİKLER

- Elektronik transpalet baskülü
- Her türlü çalışma ortamında kolay kullanım
- Ağır iş şartlarında çalışabilmesi için uygun tasarım
- 100 saate kadar akülü kullanım
- Opsiyonlar:

  • Paslanmaz kasa
  • Yazıcı bağlantısı

 

 

Baskül

Hepimizin evlerinde bulunan basküller halk arasında “tartı” olarak da bilinmektedir. Evlerimizin vazgeçilmezi olan basküller ağırlık ölçen bir alettir. Banyo terazileri diye de adlandırıldığı olur.

 

Basküller hemen her yerde, düz zeminler üzerinde kullanılabilir. Evlerin dışında eczanelerde, hastanelerde ve sağlık ocakları ya da kliniklerde kullanılmaktadır. Kişilerin vücut ağırlığını ölçmelerinde ve kilo kontrolü yapmalarında büyü önemi olan basküller yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

 

Basküller bir platform şeklindedir ve içinde bir ibre bulunur. Baskülün üzerine çıkıldığı an, zeminde duran platform aşağı doğru bir harekette bulunur ve kaldıraç mekanizması ibreye ilettiği ağırlığımızın ne kadar olduğunu gösterir.

 

Basküllerle insan vücudunun ağırlığı ölçülebildiği gibi aynı zamanda cansız nesnelerin de ağırlıkları ölçülebilir. Ancak bu nesnelerin baskülün ağırlık sınırlarını aşmayan ve platformunun üzerine koyulabilecek kadar uygun olması gerekiyor. Aksi halde yanlış sonuçlar vermekle kalmaz basküle zarar da verebilirsiniz.

Transpalet Basküller

Vücut analizi yapan cihazlar olarak da kullanılan ve isimlendirilen basküller gelişen teknolojinin de yardımıyla son derece teknolojik özelliklere sahiptir. Günümüzde transpalet baskül çok çeşitlilik göstermektedir. Bunlardan bazıları, kişinin vücudundaki yağ ölçümünü yapabildiği gibi, kas kütlesini de ölçebilmektedir. Birçok yeni baskül çeşidinde artık kişinin vücudunda bulunan su miktarını da ölçen çeşitler mevcuttur. Bu tip analizler yapan makinelerin özellikle diyet yapan ya da kilosunu kontrol altında tutması gereken kişiler açısından önemi büyüktür.  Doktor baskülü diye geçen basküller dışında, cam yüzeyli, değişik kilogram sınırlamaları bulunan mekanik ya da dijital çeşitleri de bulunmaktadır.

 

Çok sayıda seçenek sunan transpalet basküller, cam, metal, çelik, dayanıklı plastikten yapılabildiği gibi, farklı renklerde ve desenlerde de bulunmaktadır. Hemen hemen her markette, alışveriş merkezlerinde, eczanelerde satılan basküllerden almak istediğinizde dijital, mekanik ya da analiz yapan modellerden birini tercih edebilirsiniz.

Yazıcılı Onaylı Transpalet Baskül , Sıfır ( Yeni ) Satılık 3.264 TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!