Yüksek Frekans Kalıp Vibratör 400 W

Fiyat Sorunuz
İlan No: #00097425
Bu ilan yayında değildir
Kategori: Beton Vibratörü
Marka: Wacker Neuson
Model Tipi: AR 36/6/042
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır
Menşei: Diğer
Konum: Küçükbakkalköy Mah. / Ataşehir / İstanbul

Genel Özellikler: Vibrasyona ve 180º C ısıya dayanıklı H sınıfı sargılar. Uzun ömürlü özel rulmanlar. Aşınmaya yüksek dirençli alüminyum ya da küremsi döküm gövde. Özel dağıtım kutusunda, plastik döküm içinde sabitlenmiş, vibrasyona ve aşırı yüke dayanıklı kablo ve bağlantılar. Nominal akımla çalışmada, en yüksek santrifüj kuvvetinde dahi % 100 kesintisiz çalışma garantisi. Santrifüj kuvveti azaltmak ve yükseltmek için ayarlanabilen, sökülüp takılabilen eksantrik dilimleri. En yüksek santrifüj kuvvetinin gerekmediği durumlarda, son eksantrik dilimi atalet momentini düşürerek kalıp vibratörünün ilk hızlanmasını kolaylaştırır. Konik pimli taşıma plakası, kelepçeli sistem veya sabit civatalı montaj seçenekleri. Koruma sınıfı IP 65 ile toz ve püskürtme su sızdırmazlığı.
Özellikler

Uz X Gen X Yük mm : 232x227x102 Çalışma Ağırlığı Kg : 5.5 Vibrasyon 1/dak : 6000 Santrifuj Kavveti kN : 0-0.3 Güç Kaynağı : Kafes sargılı motor, Wacker frekans ve gerilim konvertörüne bağlanır. Motor Gücü W : 400 Gerilim V : 42 Frekans Hz : 200 Nominal Akım A : 9
Uygulama: Tünel kalıplarda, vibrasyon masalarında, kolon ve kirişlerde, üstyapı ve altyapıdaki yoğun donatılı kalıplarda, beton boru ve refrakter sanayisinde, ön gerilimli beton ve her türlü prekast üretimde rahat, güvenilir, uzun ömürlü ve problemsiz beton sıkıştırma uygulamaları için idealdir. AR 36/6/042 özellikle brüt beton uygulamalarında görünür beton yüzey sıkıştırması için tasarlanmıştır.

Bu ilan 1707 kez incelenmiştir.
Yüksek Frekans Kalıp Vibratör 400 W Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!