430 X 40 Cm Körüklü Halı Sıkma Makinası

İlan No : #00184148
Kategori: Halı Sıkma Makinası
Marka: MAY Makina
Model Tipi: HS 4000 K
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Sipariş Üzerine
Konum: Maltepe Mah. / Adapazarı / Sakarya
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Havale / EFT
Fiyat Sorunuz
Min. Sipariş 1

Körüklü Halı Sıkma Makinası 430 x 40 Cm

10 hp Körüklü halı sıkma makinesi

Kullanılan halıların  genişlikleri 4 metre civarında olan bölgelerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

HS 4000 K Körüklü halı sıkma makinesi günlük  halı yıkama potansiyeli 600-700 m² civarında olan ,en üst kalitedeki malzemelerden üretilmiş ,Otomatik halı yıkama makinesi kullanan firmaların , halı yıkama makinesi arkasından halıyı alarak rahatlıkla içerisine yerleştirilebilmesi için tekerlekli halı sıkma makineleri ne göre daha yüksek olarak  dizayn edilmiştir.  Bina altlarında kullanılacak kadar sessiz halı sıkma makinesi arayan firmaların tercih ettiği 1. Sınıf sessiz ve titreşimsiz halı sıkma makinesi dir.

HS 4000 K Körüklü halı sıkma makinası 430 santim uzunluğunda 40 santim çapında ,430 kalite kromdan malzemeden üretilmiş ardışık delik sistemine sahip bir iç tambura sahiptir.

Ardışık delik sistemine sahip iç tamburu sayesinde halılara hiçbir zarar vermezken kuruluk oranının en yüksek seviyeye çıkmasına yardımcı olur.

HS 4000 K halı sıkma makinesi 7,5 kw yani 10 hp motor gücüne sahip son derece kuvvetli bir halı sıkma makinası dır.

Halı sıkma makinesi üzerinde motor dakikada 1400 devir dönerken halı sıkma makinası motoruna bağlı olarak dönen halı sıkma makinası iç tamburu dakikada 1100 devirle dönmekte böylelikle halılarda maksimum kuruluk sağlamaktadır.

HS 4000 K Körüklü sessiz halı sıkma makinesi kontrol panosu içerisinde bulunan zaman kontrol ayarı sayesinde ayarlanan süre sonunda halı sıkma makinesi otomatik olarak stop edecektir. Bu sayede halı sıkma makinası başında beklemek zorunda kalmazsınız.

İstek üzerine sürücü kontrollü kontrol panosu ile yumuşak kalkış ve otomatik durma gibi özellikler ilave edilebilir. Bu özellik ilave ücrete tabidir.

HS 4000 K körüklü halı sıkma makineleri gövdeden çeperli bir ayak sistemine sahip olduğundan dolayı titreşimi her noktaya eşit şekilde yayarak minimize eder ve halı sıkma makinesi nin titreşimsiz çalışmasına yardımcı olur. Titreşim seviyesi minimum seviyede olduğundan dolayı ses seviyeside en az seviyeye inmiş olur . böylelikle bina altları , mahalle araları gibi ortamlarda rahatlıkla kullanılabilecek kadar sessiz  halı sıkma makinesi durumuna gelir.

Halı sıkma makinesi altında suyun rahat boşaltılabilmesi için havuz sistemi vardır. Gövdesi tamamen yuvarlak sacdan üretilen halı sıkma makineleri çalışırken su boşaltımı sırasında köpürme olacağından yeterince kuruluk sağlanamaz ve sıkılan halılarda ıslaklık oranı fazla kalır. HS 4000 K halı sıkma makinesi altında bulunan atık su boşaltım havuzu sayesinde bu sorunun önüne geçilir.

Tekerlekli halı sıkma makinesi modellerinde yaşanan zamanla tekerlek havalarının azalması durumu HS 4000 K körüklü halı sıkma makinesinde yaşanmaz. Uzun yıllar boyunca patlamadan rahatlıkla kullanılabilir.

Halı sıkma makineleri nin  TİTREŞİMSİZ VE SESSİZ çalışmasının nedeni tamamı ile  ayaklarındaki KÖRÜK YADA TEKER değildir.

Körüklü halı sıkma makinesi  ya da Tekerlekli halı sıkma makinesi altındaki körükler yada tekerlekler  sadece oluşabilecek olan ufak titreşimleri sönümleyerek minimize eder.
Halı sıkma makinelerimizde titreşim ve ses olmayışının nedenlerinden bir kaçı şu şekildedir.

1-Kaliteli ve sağlam malzeme kullanımı ( halı sıkma makineleri mizde Çin malı rulman değil Avrupa malı rulmanlar kullanmaktayız )

2-Güçlü motor ( HS 4000 K halı sıkma makinesi üzerinde 7,5 kw 10 hp motor bulunmakta)

3-Doğru merkezleme sistemi ile düzgün merkezleme (15 mm kalınlığında kapak ve Avrupa malı arka kare yataklı rulman sistemi ile son derece sessiz ve titreşimsiz çalışma )
4-Özel tezgahlarda balans alınması ve kaliteli işçilik

5-Ön ayna kapak mili özel işlemlerden gereçerek 32 rockwell e kadar çıkartılır ve aşınmalara karşı 4 kat daha dirençli hale gelir .
6-Yılların getirdiği tecrübe sonucunda Saatlerce süren profesyonel ve titiz işçilik ( uygun fiyatlı halı sıkma makinelerinden günde 4-5 adet üretilebilirken özel üretim HS 3200 K model sessiz halı sıkma makineleri nin üretimi 3 hatta 4  günü bulmaktadır.

Halı sıkma makinesi fiyatları ucuz halı sıkma makinesi ya da sessiz halı sıkma makinesi fiyatları araştırılırken bu konulara dikkat edilmesi gerekir.

Dünyanın 45 farklı ülkesinde ,yıllardır sorunsuz çalışmakta olan yüzlerce halı sıkma makinemiz bulunmaktadır.

Körüklü Halı Sıkma Makinası 430 X 40 Cm
430 X 40 Cm Körüklü Halı Sıkma Makinası Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!