(9 kW Güç) Yağlı Tip Kalıp Şartlandırıcı 

İlan No : #00187403
Kategori: Kalıp Şartlandırıcı
Marka: İndustrial Frigo
Model Tipi: OTA 9/180
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Sipariş Üzerine
Konum: Akçaburgaz Mah. / Esenyurt / İstanbul
Satış Detayı: Havale / EFT, Görüşülür
Fiyat Sorunuz
Min. Sipariş 1 Adet

 

İndustrial Frigo OTA 9/180

 

9 kW Güç Yağlı Tip Kalıp Şartlandırıcı 

 
OTA serisinde kullanılan İtalyan sirkülasyon pompaları yüksek enerji verimliliğine sahiptir. Bütün INDUSTRIAL FRIGO’larda olduğu gibi OTA serisinde de enerji verimliliği esas alınmıştır. Tek kademe santrifüj olarak tasarlanan bu pompalar opsiyonel olarak 6-7 bar basınca kadar çıkabilmektedir.
 
OTA serisi ThermoRegülatör’ler, 350°C’ye kadar yağ ile kullanılabilen yüksek performanslı kalıp şartlandırıcılardır. Plastik parça üretiminde kalıp/proses sıcaklık kontrolü ürün kalitesine görselliğine ve mukavemetine birinci dereceden etkilidir. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda INDUSTRIAL FRIGO OTA serisi kalıp ısıtıcıları tasarlamıştır.
 
OTA serisi kalıp ısıtıcılar; yüksek debileri, Solid State Relay (SSR) kontrollü, korozyona dayanıklı geniş yüzeyli rezistansları ile kullanıcı dostu kontrol ekranı ile operatörlerin en büyük yardımcılarıdır. Su ile çıkılabilecek sıcaklıkların yeterli olmadığı durumlarda (180°C ve üzerindeki) OTA serisi yağlı kalıp ısıtıcılar güvenle kullan ılabilmektedir.
 
Sadece Plastik Kalıplarının şartlandırılmasında değil ekstrüder vidalarının da şartlandırılmasına çokça kullanılan OTA serisi ThermoRegülatörler 2 bölgeli olarak da üretilebilmektedir. Birbirinden bağımsız 2 bölge ile birbirinden bağımsız 2 farklı sıcaklıklara ayarlanabilir şekilde tasarlanmıştır.
 
.

(9 kW Güç) Yağlı Tip Kalıp Şartlandırıcı 
(9 kW Güç) Yağlı Tip Kalıp Şartlandırıcı  Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!