Agrinn Makina - Kimdir

Konveyör Sistemler, Elevator, Taşıma Helezonu, Konveyor Bant, Pelet Yem Makinaları, Yem Kırma Makinaları, Yem Ezme Makinaları İmalatı ve Satışı

Agrinn Makina Hakkında

Agrinn Makina, T.C. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Teknogirişim Sermaye desteği almaya hak kazanarak 2013 yılında kurulmuştur.

“Tarımsal Yenilik” üzerine teknoloji geliştirme çalışmalarını yürüten şirketin bir çok Ar-Ge projesi başarı ile tamamlanmıştır.

Agrinn Makina, Elevator, Konveyor Bant, Pelet Yem Makinaları, Yem Kırma Makinaları, Yem Ezme Makinaları İmalatı ve Satışı yapmaktadır.

Pelet Makinaları üzerine mühendislik hizmetleri veren uzman personelimiz ile yem hazırlama ve yemleme teknolojileri tasarlamaktayız.

Cips yem olarak bilinen Flakes tesislerinde kullanılan ezme makinaları tasarımı başta olmak üzere, krom gıda ezme makinaları da imal etmekteyiz.

Yem karma makinaları ve yem iletim helezonları tasarım ve imalatı gerçekleştirmekte olan Agrinn Makina,
Kendi Yürür (SelfProPelled TMR Mixer) Yem Karma makinasını tamamen hidrolik sistem gücünden faydalanarak KOSGEB desteği ile imal eden ilk firma olmuştur.

Plastik sanayi işletmeleri başta olmak üzere, kauçuk ve maden iletiminde kullanılmak üzere projeli olarak helezon tasarım ve imalatı yapmaktadır.

Granül malzeme depolamak üzere galvaniz silo kurulumları ve diğer silo doldurma – boşaltma teşkilatı montajı yapılmaktadır.

Agrinn makina olarak, kendine özgün işleyiş biçimi ve yılların verdiği tecrübeyle Müşterilerimize onların beklentilerinden daha yüksek düzeyde servis ve kalite sağlayıp, teslimatlarımızı tam zamanlı ve işimizi büyük bir özveriyle yaparak, makina imalatlarımızdaki özel üretimler ve tasarımlarla sizlere en iyi kaliteyi sunmaktayız.