Aksakal Mobilya Makina - Kimdir

Ahşap İşleme Makinaları Çizicili Yatar Daire Makinası, Panel Ebatlama Makinası, Kenar Bantlama Makinası, CNC Freze Tam Otomatik Üretim Hattı Pazarlaması ve Satışı

Tanıtım Videosu Tanıtım Videosu
217

Aksakal Mobilya Makina

Aksakal Mobilya Makina 1957'den bugün'e kadar gelen firmamız Kara Mustafa Cengiz tarafından kurulmuştur. Kendi öz sermayesi ile yapılanan (hiçbir sermaye desteği almayan), kendi bünyesinde sağladığı disiplin, hedeflediği amaç ve inandığı ilkelerden asla ödün vermeyen yapısı ile yaptığı çalışmaları sonucunda Kalitesiyle hızla Türkiye'ye yayılan Firmamız Teknoloji'yi yakından takip ederek üretim tesisimizde en son teknoloji'yi kullanmaktadır. Tecrübeli üretim personelleri ve AR-GE ekibi ile uyumlu bir şekilde çalışarak sürekli olarak Kaliteli ve Dayanıklı ürünler için daima ilerleme kaydetmekte, ilerleme sonucunda Yüksek Kalite'yi ürünlerimize uygulamaktadır. Kurulduğu günden bugüne kadar müşteri portföyünü ve üretim sahasını genişleterek, çalışan sayısını arttırarak sektöründe 1 numara olma yolunda emin adımlara ilerleyen uzun süre önce yaptığı bayi çalışmaları sonucunda yapılanan 100'ü aşkın bayi ağı ile Türkiye'nin bir çok kitlesine ulaşmayı başarmış olup ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Kendi sektöründe Türkiye'nin en geniş ürün modellerini tasarlayıp üretmektedir. 
   

Biz Kara Mustafa Cengiz Tarım Makinaları, Kurulduğumuz günden sonra profesyonel iş anlayışımız, genç, dinamik kadromuz, insanlığa verdiğimiz değer, hedeflerimiz, inandığımız ilkelerden asla taviz vermeyen yapımız ve Türkiye çapında yaptığımız çalışmalarla bu sektörde yer almayı başardık.
   

Hedeflerimizde şuan çalışmasını başlattığımız Dünya Pazarına açılma yolunda ilerleme kaydetmekteyiz. Türkiye'de ilk defa dik yaylı kültivatör'ü geliştirip Biz Kara Mustafa Cengiz olarak üretmiştir. Her geçen gün AR-GE çalışmaları ile ürünlerimize bir yenisi daha eklenmektedir. Ve Misyonumuz olarak en üst kaliteyi yakalayarak ve en iyi sonuçlarla çiftçiye sunmaktadır. Firmamızdan satın almış olduğunuz bütün ürünlerimize 7/24 Teknik Destek hizmeti verilmektedir. Ürünlerimiz Garantilidir. Firmamız şuanda oğlu Yahya CENGİZ ve Yeğeni A.Kadir CENGİZ tarafından yönetilmektedir.

 

VİZYONUMUZ

Üstlenmiş olduğu misyon paralelinde, Türkiye' de ve dünyada insan kaynağı gelişimi, yönetimi ve öğrenme çözümleri açısından en etkin ve başarılı uygulamaları hayata geçirmeyi ve kazanmış olduğumuz teknik birikimi Türkiye sınırları dışına taşımayı kendine vizyon edinmiştir.

 

MİSYONUMUZ
 

Çalışanlarınızın yetkinliklerini geliştirerek kişisel potansiyeli ortaya çıkartmak, iş yapma ve ilişki biçimlerini hedef ve stratejilerinizle uyumlu hale getirmek ve bunların hayata geçmesini sağlayacak sistemler kurmak, kurumsal performansa katkıda bulunmak için farklılık yaratan, ölçülebilir ürün ve hizmetlerimizle, sizi geleceğe hazırlamak için omuz omuza çalışan çözüm ortağınız olmak, tarımın ilerlemesi ve refahı için teknik katkıda bulunmaktır.