Alfamak - Kimdir

Serigraf baskı makineleri, tampon baskı makineleri, sıcak yaldız baskı makineleri, kozmetik ürün baskı makineleri

ALFAMAK Lazer ve Baskı Sistemleri Makine San. Tic. Ltd. Şti.:

         Firmamız; 1988 yılında baskı teknolojileri alanında hizmet vermeye başlamıştır.

         Baskı makinelerinin, maliyetlerini kaliteden ödün vermeden aşağıya çekmeyi hedefleyen firmamız. Serigraf baskı teknolojisi ve diğer baskı teknolojileri konusunda ciddi araştırmalar yapmıştır.

         Araştırmalar sonucunda kaliteli makineleri en uygun fiyata ürettirmeyi başarmıştır. Uygun fiyata ürettirirken  Makinelerimiz da  kaliteden taviz vermeyip Panasonic, (SMC Japon), Alman(Festo) Taiwan (Airtac) ve  U.S.A tarafından üretilen dünyanın en kaliteli parçalarını kullanmıştır. 

    Bu kalite anlayışı içerisinde asıl hedef; ürettiği ürünü en doğru markalama yapabileceği baskı sistemlerini kurmak ve müşteri için baskı çözümleri üretmektir.

         Baskı teknolojilerinde ki yenilikleri yakından takip ederek, serigraf baskı makineleri, tampon baskı makineleri, sıcak yaldız baskı makineleri, kozmetik ürün baskı makineleri alanında bu teknolojileri uygulamayı başarmıştır. Bu sayede iç piyasa pazarını genişletirken, dış piyasada da çeşitli ülkelere ihracat yapmaktadır.

 

VİZYONUMUZ:

Baskı makineleri sektöründe,  yeni teknolojileri uygulayarak lider bir kurum olmak. 

MİSYONUMUZ :

Türkiye de ve bölge de müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya devam ederken, bünyesinde; alanında en fazla makine çeşidini bulunduran firma olmaya devam edecektir.

 

 
    * Makine kurulum ve testleri yapılmaktadır.
    * Makine Program eğitimleri verilmektedir.
    * Yedek parça ve servis hizmetleri verilmektedir.