Anıl Yatağanlı - Kimdir

Tarım Makinaları İmalatı

Tarımın ve tarıma dayalı sektörlerin TÜRKİYE ekonomisine katkısı tartışılamaz bir gerçektir. Ülkemizde üretilen tarım makinelerindeki teknolojik gelişmeler çiftçilerimizin yüksek verimle çalışmalarına katkıda bulunmaktadır. Gelişen ve genişleyen tarım potansiyelimize paralel olarak, günümüz teknolojisine uygun tarım makinelerine duyulan ihtiyaç sürekli artmaktadır.1980 yılında tarım makineleri üretmek amacıyla kurulan firmamız Tarımda teknolojinin gelişimine ayak uydurarak sürekli gelişme, verimlilik artırma ve üretim maliyetlerini asgariye düşürme çabalarını, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde gören yönetim anlayışıyla sürdürmektedir.Firmamız, tarım makineleri sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden sağduyulu, katılımcı, yenilikçi ve tecrübeli yönetici ve teknik kadrosu, yaygın dağıtım ağı ve bilinçli müşterileri ile ülke tarımının ilerlemesi için, payına düşen katkıyı başarıyla sağlamaya devam etmektedir.

Vizyonumuz

Tarım makineleri sektöründe, uluslararası standartlardaki ürünlerimiz ve temel değerlerimiz ile bölgemizde lider bir üretici, ülkemizde güçlü, saygın ve örnek bir kuruluş, küresel ekonomide gelişmelere kayıtsız kalmayan bir oyuncu olmak.

Temel Değerlerimiz

Evrensel ve toplumsal değerlere saygılı, yenilikçi, katılımcı ve proaktif insan kaynağımız temel sermayemizdir.
Müşterilerimizin ve toplumsal değerlere sahip kitlelerin güvenlerini kazanmak ve sürekliliğini sağlamak temel hedefimizdir.
Müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda ürünlerimizi ve süreçlerimizi sürekli geliştirerek müşteri memnuniyetini sağlamak temel önceliğimizdir.
Ülke, toplum ve çevre menfaatlerini gözetmek temel ilkelerimizdendir.

Misyonumuz

Paydaşlarımızın mutluluğunu sağlayacak çıktıları, ülkemizin, toplumumuzun ve insanlığın hizmetine sunmak.

Kalite Politikası

Anıl Yatağanlı Tarım Makineleri, müşterilerinin beklentilerini en etkin şekilde karşılayabilmek için, uluslararası standartlardaki müşteriye özel ürünlerini kalite, fiyat, hız, esneklik gibi rekabet unsurlarını göz önünde bulundurarak geliştirmeyi, üretmeyi ve müşterilerine sunmayı temel ilke edinmiştir. Bu amaçla;

Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde gören çağdaş bir yönetim anlayışında,
Verimli, esnek ve ileri teknoloji ile donatılmış çevik bir üretim sisteminde,
Sürekli iyileştirme felsefesi ışığında, süreçlerini ve kendilerini sorgulayan ve geliştiren takım ruhuna sahip insan kaynaklarında, mükemmeli arayış yolculuğunu ülke, toplum ve çevre menfaatlerini göz ardı etmeksizin sürdürecektir.