Atak Makina - Kimdir

Tekstil Makinaları, Baskı Presleri, Taş Dizim Makinası, Süblimayon Pres Makinası, Ütü Makinaları, Kumaş Fikse Makinası, Söve Kesim Makinası, Buhar Kazanları, Örme Ütü Makinaları İmalatı ve Satışı

Atak Makina Tekstil Makinaları

Atak Makina, 1994 yılından beri Tekstil ve Konfeksiyon Makinaları alanında faaliyet gösteren Hakan ASLAN ve Bekir TORUN tarafından 2001 yılında kurulan ATAK MAKİNA VE KALIP SAN. DIŞ. TİC. LTD. ŞTİ. kaliteli ürün, müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat politikasıyla geçen zaman zarfında sektörde saygın bir yer edinmiştir.

Atak Makina, Tekstil Baskı Makinaları, Transfer Baskı Pres Makinaları, Süblimasyon Makinaları imalatı ve satışı yapmaktadır.

Faaliyet yelpazesini ve hizmet kalitesini sürekli yükselterek üretimine devam eden ATAK MAKİNA her türlü Tekstil ve Konfeksiyon Makinaları Plan, Proje, Üretim ve Satışını alanlarında tecrübeli ve uzman kadrosuyla gerçekleştirmektedir.

ATAK MAKİNA her geçen gün genişleyen müşteri portföyüne vermekte olduğu müşteri memnuniyeti esaslı, ekonomik, pratik ve kaliteli hizmetini yurtdışına genişletmek hedefindedir...

FAALİYET ALANLARIMIZ :
Tela ve Baskı Pres Çeşitleri,
Kumaş Fiske Makinaları,
Triko Ütüsü, Teel Açma ve Konvayör Makinaları,
Transfer Baskı Makinaları,
Üniversal Ütü Presleri ve Çeşitleri,

söve. stropiyer baskı makinaları
Kazan Çeşitleri ( Elektrikli - Mazotlu - Doğalgazlı ),
Paskara ve Masa Çeşitleri,
Mont ve Pantolon şişirme Makinaları,
Leke Makinaları ve Çeşitleri,
Her Türlü Merkezi Sistem Buhar Tesisatı,
Her Türlü Özel Makina imalatı,
Her Türlü Yedek Malzeme Temini,
Her Marka Makina ıçin Teknik Servis Hizmeti