Atilla Dural Mümessillik - Kimdir

Platform | Forklift | Kalıcı Asansör | Kule Vinç Satışı

1966 yılında kurulan Atilla Dural, yaptığı çalışmalarla saygın firmalar arasında yerini almıştır. Atilla Dural, temsil ettiği şirketlere proje yönetimi, yerel şirketler, yasal mevzuat ve yönetime dair konular hakkında danışmanlık ve tavsiye hizmetleri vermektedir. Şirket, geçen süreçte istikrarlı bir büyüme göstermiş ve inşaat, enerji, sanayi tesisleri, telekomünikasyon ve savunma gibi yüksek yatırım odaklı sektörlerde uzmanlaşmıştır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Atilla Dural firması, Türkiye’nin önde gelen Kaldırma Makinaları firmalarından olup, Türkiye’nin her yerinde ve komşu ülkelerde de faaliyetlerde bulunmaktadır. 

Atilla Dural firması faaliyetlerinin bulunduğu bölgelerde zamanında, maliyet ve kalite olarak müşterilerin beklentilerini ve fazlasını karşılamaya kendini adamıştır. Tüm bunlar, piyasada pozitif bir şekilde güven ve standartların geliştirilmesini sağlayarak hem şirketin büyümesini hem de firmanın ve çalışanlarının başarılı olmasını sağlamaktadır. 

Firmamızda kalite güvence sisteminin uygulanması ve sürdürülmesi Atilla Dural yönetmeliklerinden bir tanesidir. Firmamız olarak, kalitenin sağlanması, firmamızda ki herkesin aktif rol almasına, dayanışmasına ve özverisine dayandığına inanmaktayız. Bu düşüncelere uygun olarak, her kademede bulunan çalışanlarımız, kalite güvence faaliyetlerinin öneminin ve önceliğinin farkındadır. 

Kalite güvence sistemimizin firma rehberimizde yer alması sadece müşteri memnuniyetinin artmasını değil aynı zamanda firmanın uzun dönem verimliliğini ve gittikçe gelişen inşaat piyasasında rekabetçiliğini arttıracağına inancımız tamdır. 

Fahri DURAL